Сильні, активні та стійкі: перший жіночий бізнес-форум провели у Франківську. ФОТО

19 листопада в Міжнародний день жіночого підприємництва в Івано-Франківську відбувся Перший бізнес-форум. Про це пише mi100. 65 жінок бізнесменок Івано-Франківська поділилися власним досвідом та...

19 листопада в Міжнародний день жіночого підприємництва в Івано-Франківську відбувся Перший бізнес-форум.

Про це пише mi100.

65 жінок бізнесменок Івано-Франківська поділилися власним досвідом та шляхом до успіху. Серед спікерів – волонтерки, засновниці івент-компаній, директорки підприємств та відомі жінки Прикарпаття.

Організаторка заходу та директорка FIN IMPACT Галина Гривнак ділиться, що дане дійство організоване для того, щоб кожна із жінок-бізнесменок розповіла, як правильно зберегти робочі місця та закохати в ту чи іншу справу своїх працівників.

«Той шлях який ми обрали – це виклик. Бо ми не сидимо на місці. І навіть попри повномасштабне вторгнення кожна з нас не опустила руки, а продовжила піднімати економіку нашої держави. Мені здається, що тут зібралися ті жінки, які самостійні і впевнено ідуть до своїх цілей. Попри складнощі, які бувають на шляху. Дуже часто чула, що хіба у Франківську є жіночий бізнес. І мене це дуже хвилювало. І повернувшись із-закордону я довела, що жінки дійсно бізнесменки. Той бізнес, який роблять франківські жінки – це велика справа. 90% жінок підприємців дуже круті, які проявляються на бізнес карті Івано-Франківська», – зазначила організаторка заходу та директорка FIN IMPACT Галина Гривнак.

До слова, зібрані кошти із заходу передадуть на збір для ЗСУ.

Категорії
Дозвілля
Новини
Loading...