Україна випускає десятки тисяч дронів на місяць, – Федоров

В Україні з’являється безліч компаній, які займаються оборонним виробництвом. Україна випускає на місяць десятки тисяч дронів “деяких категорій”.  Віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров заявив в ефірі національного телемарафону,...

В Україні з’являється безліч компаній, які займаються оборонним виробництвом.

Україна випускає на місяць десятки тисяч дронів “деяких категорій”. 

Віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров заявив в ефірі національного телемарафону, що в Україні з’явилось конвеєрне виробництво БПЛА для потреб фронту.

“Такі речі ми не можемо висвітлювати, перебуваємо на іншому етапі розвитку. Росіяни багато років вкладалися в ринок БПЛА, ми почали розвивати лише рік тому. Зараз у нас ринкова економіка, з’являється безліч компаній, на дистанції ми зможемо не лише наздогнати, а й перегнати РФ”, — наголосив міністр.

За словами Федорова, для збільшення випуску дронів потрібні ринок, підтримка Заходу, інвестиції та розвиток науки.

“Все це дозволить збільшити кількість безпілотників. Поки ринок вибухає, нам потрібно посилювати енергію дерегуляцією ринку”, — зазначив очільник Мінцифри.

Федоров розповів, що ЗСУ передали перші 3 тисячі FPV-дронів від операції “Єдність”. Ці потужні “пташки” допоможуть ефективніше уражати ворожі позиції та техніку.

“Кожен дрон укомплектували боєприпасами українського виробництва та передали для 19 військових частин”, — написав він у Telegram.

Категорії
Війна
Новини
Loading...