У Франківську відкрили побутовий центр для переселенців

Тут переселенці також можуть скористатися послугами кравчині і попрацювати у коворкінгу. Облаштувати життя на новому місці. В Івано-Франківському “ЯМаріуполь” відкрили побутовий центр, йдеться в...

Тут переселенці також можуть скористатися послугами кравчині і попрацювати у коворкінгу.

Облаштувати життя на новому місці. В Івано-Франківському “ЯМаріуполь” відкрили побутовий центр, йдеться в сюжеті каналу 402

Вже у перший день простір відвідало 20 маріупольців. Серед них Ірина. Жінка вирішила скористатися б’юті процедурами. Каже, все сподобалося і приходить, як додому. 

Серед найбільш затребуваних послуг – пральня. Люди можуть приносити сюди речі будь-якого розміру і виду: від великого зимового одягу до постільної білизни. 

Не зі слів знає про таку потребу переселенців працівниця Центру Тетяна, адже сама минулого року покинула рідний Маріуполь і будує нове життя в Івано-Франківську. 

“Багато маріупольців живуть у гуртожитках і не мають змогу випрати речі – не всюди є пральня. Декотрі досі мешкають у загальних залах”, – каже вона. 

Послуги у Центрі закривають базові побутові питання, з якими зіштовхуються маріупольці на новому місці. Для пільгових категорій вони безкоштовні. Серед них: пенсіонери, учасники бойових дій, члени родин загиблих військових, люди з інвалідністю та інші. 

Категорії
Новини
Новини
Loading...