У російській колонії помер Олексій Навальний

Опозиціонер помер після прогулянки. Йому раптово стало погано. У російській колонії помер опозиційний політик Олексій Навальний. Як повідомляє Федеральна служба виконання покарань (ФСВП), Навальному раптово...

Опозиціонер помер після прогулянки. Йому раптово стало погано.

У російській колонії помер опозиційний політик Олексій Навальний.

Як повідомляє Федеральна служба виконання покарань (ФСВП), Навальному раптово стало погано після прогулянки. Медики не змогли його реанімувати.

“Засуджений Навальний О. А. після прогулянки відчув себе погано, практично одразу знепритомнів. Негайно прибули медичні працівники установи, була викликана бригада швидкої медичної допомоги. Проведено всі необхідні реанімаційні заходи, які позитивних результатів не дали. Лікарі швидкої медичної допомоги констатували смерть засудженого”, – йдеться у заяві.

Проект “ВЧК-ОГПУ” з посиланням на джерела повідомляє, що у Навального нібито відірвався тромб.

“Вже й експертиза готова. Начебто у Навального відірвався тромб. У будь-якому разі це політичне вбивство”, – пише канал.

Адвокат Олексія Навального Леонід Соловйов заявив “Новій газеті”, що був у колонії в середу. Наразі від коментарів він відмовляється.

“За рішенням сім’ї Олексія Навального, я взагалі нічого не коментую. Зараз з’ясовуємо. Адвокат у Олексія був у середу. Все тоді було нормально”, – сказав Соловйов.

Смерть Навального вже прокоментували у Кремлі. Речник Путіна Дмитро Пєсков заявив під час спілкування з пресою, що відбувається перевірка за усіма правилами. Він зазначив, що медики з’ясовуватимуть, що стало причиною смерті. Путіну вже відзвітували про те, що сталося.

Категорії
Новини
Новини
Loading...