Збройні сили України вийшли з позицій на околиці Авдіївки, в місті немає заблокованих бійців, – повідомив генерал.

Зазначається, що росіяни застосували підступну тактику в районі Авдіївського коксохімічного заводу. Українські підрозділи з незначними втратами вийшли з позиції на південній околиці Авдіївки, заявив...

Зазначається, що росіяни застосували підступну тактику в районі Авдіївського коксохімічного заводу.

Українські підрозділи з незначними втратами вийшли з позиції на південній околиці Авдіївки, заявив командувач оперативно-стратегічним угрупуванням військ “Таврія”, бригадний генерал Олександр Тарнавський.

Про це він повідомив у Telegram, інформуючи про ситуацію з обороною Авідївки станом на 15:00 16 лютого.

“Станом на 13:00 в Авдіївці заблокованих українських підрозділів немає. У скрутній ситуації на полі бою, коли від укріплення залишаються лише руїни і купа розбитої цегли, пріоритетом для нас є збереження життя воїнів. Так, українські підрозділи з незначними втратами вийшли з позиції на південній околиці Авдіївки”, – повідомив Тарнавський.

Генерал повідомив, що намагаючись отримати перевагу на полі бою, ворог застосував підступну тактику в районі Авдіївського коксохімічного заводу: в результаті обстрілів підпалив цистерну із залишками нафталіну та зчинив пожежу на складі зберігання бітумної смоли. Під прикриттям густого диму росіяни намагаються штурмувати позиції українських захисників.

Він зазначив, що на інших загрозливих напрямках, у разі потреби, також здійснюється маневр військами з переходом на нові підготовлені позиції, щоб “мати змогу й надалі нищити російських окупантів і утримувати місто”. 

Тарнавський підзкреслив, що Авдіївський напрямок на Донеччині – найгарячіший на всій протяжності лінії російсько-українського фронту. У межах міста Авдіївка тривають запеклі бої. Противник завдає масованих бомбових ударів удень і вночі, не припиняє штурми одночасно з декількох напрямків.

За словами Тарнавського, наші війська застосовують усі наявні засоби для стримування ворога, відбувається планове підсилення підрозділів. 

“Щоб розширити логістичні коридори, в районі Авдіївки проводяться рейдово-ударні дії. Логістика – працює. За дорученням Головнокомандувача Збройних Сил України захисникам і захисницям Авдіївки у збільшених обсягах постачаються боєприпаси та інші засоби ураження. Стійке управління військами забезпечене”, – стверджує він.

Тарнавський зазначає, що противник зазнає величезних втрат у живій силі. 

“За добу 15 лютого у всій оперативній зоні ОСУВ “Таврія” втрати росіян склали 711 осіб – найбільше в цьому році. Левова частка із цього числа – результат бойової роботи наших військ, які знищують загарбника на Авдіївському напрямку. Лише за добу тут було ліквідовано до півтисячі росіян”, – написав

Категорії
Війна
Новини
Loading...