Ватра 80-х та Піккардійська терція запрошують франківців на концерт до дня народження Ігоря Білозіра

“Від Бога наша пісня, наша мова” – 23 березня, у 69-ту річницю від дня народження Ігоря Білозіра, у Франківському драмтеатрі відбудеться концерт пісень видатного...

“Від Бога наша пісня, наша мова” – 23 березня, у 69-ту річницю від дня народження Ігоря Білозіра, у Франківському драмтеатрі відбудеться концерт пісень видатного українця. Початок події о 18:00, повідомляють організатори. 

Ігор Білозір – “останній романтик української естради”, відомий композитор та виконавець, народний артист України, життя якого трагічно обірвалось після жорстокого побиття прихильниками “русского міра”. Його пісні й до сьогодні звучать у серцях багатьох!

У 69-ту річницю від дня народження Ігоря Білозіра, у виконанні легендарної “Ватри” 80-х, “Піккардійської Терції”, поета Богдана Стельмаха та відомих виконавців – Мар’яна Шуневича, Анастасії Чубінської, прозвучать улюблені пісні різних поколінь: “Мамина світлиця”, “Не сип, мила, скла”, “Ніби вчора, рідна мамо”, “Перший сніг”, “Пшеничне перевесло”. Спогадами про Ігоря Білозіра поділиться Ольга Гошовська (друга дружина композитора).

“Приходьте разом з рідними і близькими вшанувати пам’ять видатного композитора та виконавця, а також співати улюблені хіти разом з легендарними артистами! І хай зазвучить пісня білозоро-неозоро!” – запрошуються на подію організатори.

Квитки тут: https://concert.ua/uk/booking/igor-bilozir-ivano-frankivsk/

Також події, присвячені Ігорю Білозіру відбудуться в Тернополі (24 березня) та Львові (25 березня – 2 концерти).

Категорії
Дозвілля
Новини
Loading...