Україна повернула 140 полеглих захисників

За результатами репатріаційних заходів в Україну повернули 140 полеглих оборонців. Про це повідомив Координаційний штаб. Зокрема вдалося репатріювати 112 тіл оборонців, що воювали на...

За результатами репатріаційних заходів в Україну повернули 140 полеглих оборонців.

Про це повідомив Координаційний штаб.

Зокрема вдалося репатріювати 112 тіл оборонців, що воювали на Донецькому напрямку, 20 полеглих воїнів на Луганському напрямку, 5 тіл оборонців з Сумського напрямку, 2 полеглих воїна на Запорізького напрямку та одного із Херсонського напрямку.

Полеглих повернули завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з Об’єднаним центром СБУ, МВС України, Секретаріатом уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ЗС України (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України, іншими представниками структур Сектору безпеки та оборони України. Окрему подяку за сприяння висловили Міжнародному комітету Червоного Хреста.

Збройні Сили України перевезуть репатрійовані тіла та останки до визначених державних установ. Представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти встановлять особи загиблих.

Після ідентифікації тіла наших оборонців передадуть родинам для гідного поховання.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...