Telegram заблокував чат-боти для протидії окупантам: заява ГУР

У розвідці попереджають, що окупанти створюють фейкові боти. Telegram заблокував чат-бот Головного управління розвідки Міністерства оборони України та низку інших ботів, які використовували військові....

У розвідці попереджають, що окупанти створюють фейкові боти.

Telegram заблокував чат-бот Головного управління розвідки Міністерства оборони України та низку інших ботів, які використовували військові.

Як йдеться у офіційній заяві ГУР,  керівництво платформи Telegram необгрунтовано заблокувало низку офіційних ботів, які протидіяли військовій агресії росії проти України, в тому числі – “Головний бот розвідки”.

“Це відбулось всупереч правил та публічних заяв, які керівництво Telegram публічно декларувало. Незважаючи на блокування нашого боту – ваші персональні дані в безпеці! Втім, попереджаємо, що ворог створює боти зі схожими назвами. Не надсилайте на них жодних персональних даних”, – закликали вони.

Зазначається, що ГУР відновлює роботу бота на інших платформах. Також досі доступні канали для звʼязку:

  • Офіційна пошта для зв’язку: [email protected]
  • Signal: +38 096 945 53 41
  • WhatsApp: +38 096 945 53 41

Блокування українських чат-ботів: що відомо

Сьогодні ввечері з’явилися повідомленні про блокування ботів Служби безпеки України, Мінцифри та інших. Її не підтверджували.

Вже згодом про блокування свого чат-боту повідомили у легіоні “Свобода Росії”. Вони також заявили, що під блокування потрапили боти збройних підрозділів і державних структур України.

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...