В Івано-Франківській обласній федерації боксу відзначили кращих спортсменів та тренерів. ФОТО

Подарунки та нову спортивну форму за результатами змагань 2023 року отримали спортсмени та тренери Івано-Франківської області з боксу. Кращих спортсменів і тренерів вітали – ...

Подарунки та нову спортивну форму за результатами змагань 2023 року отримали спортсмени та тренери Івано-Франківської області з боксу.

Кращих спортсменів і тренерів вітали –  депутат Верховної ради України, перший віце-президент федерації боксу України, президент Івано-Франківської обласної федерації боксу, член виконавчого комітету Відділення НОК України у Івано-Франківській області – Роман  Мулик, Перший віце-президент Івано-Франківської обласної федерації боксу, член виконавчого комітету федерації боксу України – Мирослав Карабін, Віце-президент федерації боксу України, Віце-президент Івано-Франківської обласної федерації боксу – Іван Данилишин.

«Хочу побажати всім одного: перемоги. Мені дуже приємно, що ви віддаєте себе спорту, і ваші перемоги на спортивному полі, це такі самі важливі перемоги, які наші воїни виборюють щодня на полі бою за нашу країну, і всім нам бажаю одної перемоги на всіх», – Роман Мулик.

Нагородження спортсменів та тренерів відбулось в приміщенні Івано-Франківської дитячої юнацько-спортивної школи. 50 спортивних костюмів загалом, зокрема сьогодні 18  та інші подарунки вручили спортсменам та тренерам. Як зазначив Мирослав Карабін, з президентом федерації Романом Муликом змогли придбати спортивні костюми, щоб не ходили кожен в різних, а була команда, справжня команда.

Серед призерів є також вихованці Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи.  На сьогоднішній день в цьому ж приміщенні облаштували комфортні умови для проживання та харчування. Зараз тут проживають більше 20 спортсменів та їхніх тренерів з територій, де ведуться активні бойові дії чи території тимчасово окуповані. Зокрема, з Херсону, Маріуполя, Оріхово.

Як зазначив президент Івано-Франківської обласної федерації боксу Роман Мулик, планів для підготовки спортсменів та розвитку даного виду спорту в області є багато.

Самі ж тренери відзначають сприяння розвитку федерації та мають амбітні плани щодо підготовки юних спортсменів. Зокрема, не тільки до чемпіонатів всеукраїнських чи міжнародних, а й до підкорення Олімпійських вершин.

Категорії
Спорт
Новини
Loading...