В Україні у тестовому режимі почали використовувати 5G-зв’язок, поки що у двох українських локаціях

“Інноваційний центр Промприлад в Івано-Франківську, офіс Vodafone у Києві, а також офіс Nokia в Гельсінкі зідзвонились за допомогою 5G і перевірили якість звʼязку. Все...

“Інноваційний центр Промприлад в Івано-Франківську, офіс Vodafone у Києві, а також офіс Nokia в Гельсінкі зідзвонились за допомогою 5G і перевірили якість звʼязку. Все працює”, — заявив Федоров.

За інформацією очільника міністерства такий зв’язок працює вже у 90 країнах світу, а Європейський союз планує покрити 5G до 2025 року всі міста і основні автомобільні та інші шляхи в межах Європи.

Як зазначає Федоров налаштування такого зв’язку — це важливий крок до впровадження інноваційної технології яку можна буде дуже скоро масштабувати у межах всієї України.

Для того, щоб користуватися телекомунікаційними мережами п’ятого покоління, необхідно використовувати смартфон або інший комунікатор який підтримує цю технологію. Більшість сучасних смартфонів та модемів підтримують можливість використання 5G зв’язку.

Основна перевага таких систем полягає в тому, що вони можуть використовувати для передачі і прийому даних значно більший ресурс, можуть застосовуватися як елемент зв’язку між системами штучного інтелекту або для ефективної передачі значної кількості інформації в мультимедіа та професійних і побутових інформаційних системах.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...