Арсен Мірзоян 13 липня у Франківську: «Він — як магніт для гарних людей! Бо кожен концерт перевершує попередній!»

Арсен Мірзоян 13 липня о 19.00 виступить в Івано-Франківську з великим концертом просто неба у парку палацу Потоцьких. Справжній і щирий, глибокий і надзвичайний! Це про Арсена Мірзояна і...

Арсен Мірзоян 13 липня о 19.00 виступить в Івано-Франківську з великим концертом просто неба у парку палацу Потоцьких.

Справжній і щирий, глибокий і надзвичайний! Це про Арсена Мірзояна і про цей особливий концерт, який чекає франківчан.

Шалена харизма й енергетика, всі улюблені та нові пісні, кожна нота і кожне слово яких торкнеться вашого серця. 

Як влучно підмітили глядачі: «Арсен Мірзоян — як магніт для гарних людей! Бо кожен концерт перевершує попередній!»

«Вінні-Пух», «Джеральдіна», «Поцілуй», «Капронові банти», «Ідіоти», «Можеш як», «Не Магеллан», «Сонце», «Не просто слово», «Моя країна», «Вальс Ірпінь», «4/16», «100500», «Крила», «Співай», «Сержант» та багато-багато інших пісень заспіваємо разом з Арсеном Мірзояном під казковий захід сонця.

Глибина текстів і драйв музики, добірна романтика і щира чоловіча лірика, приголомшливе світлове шоу і емоції до мурашок.

У новій концертній програмі Арсен Мірзоян об’єднав всі свої найкращі хіти, аби глядачі кожну пісню співали всією залою, не стримуючи емоцій і насолоджуючись кожною миттю.

А окремим сюрпризом, звісно, стануть прем’єри з нового альбому «Сонце». Глибокі, метафоричні і максимально відверті.

— «Сонце»— це альбом про життя в умовах війни. Всі метафори і алегорії в піснях навіяні біографічними історіями. Це пам’ять. Ми продовжуємо любити дітей, лікувати батьків, вчимося любити на відстані і просто вчимося. Хочеться зберегти емоцію, щоб пам’ятати той ранок і пам’ятати тих, завдяки кому ми стоїмо та лишаємось Україною, — говорить Арсен Мірзоян. — Ми, артисти, не в змозі написати пісню про кожного, але ми можемо підібрати правильні слова. Коли, як не зараз бути чесними?

Непередбачуваний, відвертий та завжди щирий. На українській сцені Арсен Мірзоян — один із найхаризматичніших співаків, чий винятковий оксамитовий голос вже понад 11 років полонить серця жінок, а щирість і глибина кожної пісні та 10 років волонтерства заслужили тверду повагу чоловіків та ЗСУ.

Як справжній патріот, допомагати захисникам артист почав із 2014 року. Незліченну кількість разів виступав для воїнів у найгарячіших точках та разом із друзями передав захисникам на передову понад 1380 автівок. 

— Війна ніколи не буває «поза часом». Як я співаю: «Сто п’ятсот тисяч раз. Всі люди — браття — я чую знов…» —  каже артист. — Зараз вирує інфляція гуманності. Щось знецінюється, щось стає найдорожчим. Зникають відтінки й світ ділиться на чорне та біле, своїх та чужих. Тому митець не може не реагувати на події. 

Приходьте із близькими та друзями отримати найсильніші емоції на великому концерті Арсена Мірзояна в Івано-Франківську.

13 липня о 19.00 у парку палацу Потоцьких буде краса до мурашок, вибух кольорів, світла, сенсів та неймовірна музика.

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://ivano-frankivsk.karabas.com/ua/arsen-mirzoyan-1/order/

Також, наголошують організатори, саме на концерті 13 липня діятимуть квитки з перенесеного концерту Арсена Мірзояна, що мав відбутися у березні.

А як і під час всіх інших літніх благодійних подій у палаці Потоцьких, на цьому концерті пройде аукціон та збір коштів на підтримку ЗСУ.

Категорії
Культура
Новини
Loading...