«Прикарпаття» розпочало чемпіонат домашньою нічиєю з «Буковиною»

У четвер, 8 серпня, на стадіоні “Рух” відбулася гра стартового туру групи “А” Першої ліги. Івано-франківське “Прикарпаття” приймало чернівецьку “Буковину”. Про це інформує кореспондентка Ратуші. Перший тайм відзначався...

Про це інформує кореспондентка Ратуші.

Перший тайм відзначався великою кількістю боротьби та мінімум моментів. У господарів двічі пробивав Бучакчийський, але відзначитись так і не зумів.

А вже на 51-й хвилині Андрейчук головою вивів “Буковину” вперед. “Прикарпаття” зіштовхнулося з добре організованою обороною суперника і не могло знайти ефективних способів відігратися.

Барчук, який замінив Коса, двічі мав чудові можливості відзначитися, але реалізувати їх не вдалося.

Тільки на 83-й хвилині він таки зміг зрівняти рахунок. Матч завершився нічиєю 1:1.