Міський голова Руслан Марцінків відвідав кав’ярню ветерана у рамках підприємницької п’ятниці

У рамках ініціативи “Підприємницька п’ятниця” міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків завітав до кав’ярні “Glodi”, яка розташована біля міського озера за адресою вул. Мазепи, 138а....

У рамках ініціативи “Підприємницька п’ятниця” міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків завітав до кав’ярні “Glodi”, яка розташована біля міського озера за адресою вул. Мазепи, 138а. Заклад належить ветерану війни Олександру Струку, який колись боронив Україну на Запорізькому напрямку у складі 102-ї бригади. Сьогодні кав’ярня стала для нього справою життя.

Ідея створення кав’ярні виникла спонтанно. Олександр розповідає, що шукав спільну справу зі своєю дівчиною, щоб знайти щось, що приноситиме задоволення.

“Ми шукали спільні інтереси та роботу, і в результаті прийшли до ідеї відкриття кафе. Хотілося, щоб робота була не лише джерелом доходу, а й приносила радість. Ми знайшли це місце і вирішили розпочати тут. Наша мета – робити все з душею, як для себе. Наша кава – це наша гордість. Багато клієнтів приходять саме за нею, купують зерна на вагу. Навіть кажуть, що тепер не Львів, а Франківськ – місто кави”, – ділиться Олександр Струк.

Співвласниця закладу Діана Глодан розповіла, що втілити ідею в життя вдалося завдяки спільній праці та єдиному баченню. Вона також пояснила, звідки взялася назва кав’ярні.

“Ідея належить моєму хлопцю, і назву він теж придумав. “Glodi” – це поєднання першої частини мого прізвища та імені. У нас однакове бачення, тому все вдалося реалізувати без проблем. Я радила б іншим не боятися, бо насправді нічого складного тут немає”, – каже Діана.

Роман Федик, старший бариста кав’ярні, який працює тут вже півтора роки, вважає, що секрет успіху – у увазі до деталей. Відвідувачі цінують не лише смачну каву, але й різноманітні десерти, які завжди свіжі та оригінальні.

“Наша кава – це наша фірмова особливість. Ми також пропонуємо різноманітні десерти, які часто оновлюємо. Зараз ми поступово вводимо в меню кухню: плануємо додати піцу, лаваші, а згодом, можливо, і бургери”, – розповідає Роман.

Олександр Струк отримав грант у розмірі 500 тисяч гривень, який був витрачений на сировину, техніку та оренду. Директорка Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Світлана Криворучко наголосила, що отримати грант – це реально, якщо мати гарну ідею та правильно скласти бізнес-план.

“Ми підтримуємо підприємців, які, як Олександр, скористалися можливістю отримати державний грант для ветеранів та їхніх сімей. За допомогою програми “Дія” можна отримати фінансування на обладнання, меблі, оренду тощо. Головне – не боятися та впевнено йти до своєї мети”, – зазначила Світлана Криворучко.

Керівник “Ветеранського простору” Станіслав Онищук підкреслив важливість підтримки ветеранського бізнесу та закликав ветеранів не боятися засновувати власну справу.

“Ми робимо все можливе, щоб підтримувати ветеранський бізнес. Це одне з наших пріоритетних завдань. Важливо популяризувати такі ініціативи, показувати приклади успіху та надихати інших. Користуйтеся державними програмами, будьте сміливими та будуйте своє майбутнє”, – сказав Станіслав Онищук.

Міський голова Руслан Марцінків закликав мешканців міста підтримувати місцевий бізнес, особливо ветеранський.

“Ми активно підтримуємо бізнес, заснований ветеранами. Нещодавно ми відвідали деревообробне підприємство, засноване бійцем 10-ї гірсько-штурмової бригади, а також майстерню з виробництва дитячих іграшок та вишиванок. Це важливо – дати можливість ветеранам знайти себе у цивільному житті. Я закликаю всіх підтримувати такі ініціативи”, – підсумував Руслан Марцінків.

Кав’ярня “Glodi” – це не лише місце для смачної кави та десертів, але й приклад того, як ветерани знаходять нові шляхи для самореалізації після війни.

Категорії
Місто

Новини
Loading...