Жителька Прикарпаття хотіла продати взуття, а втратила 230 тисяч гривень

47-річна жителька Калуського району хотіла продати взуття на популярній онлайн-платформі, але потрапила в пастку шахраїв. З її рахунку списали 230 тисяч гривень,  повідомляє обласна...

47-річна жителька Калуського району хотіла продати взуття на популярній онлайн-платформі, але потрапила в пастку шахраїв. З її рахунку списали 230 тисяч гривень,  повідомляє обласна поліція.

До потерпілої зателефонував невідомий, щоб придбати товар. Під приводом підтвердження оплати він надіслав жінці посилання в онлайн-чаті. Прикарпатка перейшла за ним. Після цього з її рахунку зникли гроші.

Щоб уберегти громадян від схожих шахрайських схем, поліція Прикарпаття рекомендує:

– не переходити за підозрілими посиланнями, отриманими від незнайомців;

– ніколи не розголошувати дані своїх платіжних карток, зокрема CVV-код, пін-код та паролі для підтвердження платежів;

– перед здійсненням передоплати за товар звертати увагу на дату реєстрації продавця на торговельній платформі. Нещодавня реєстрація має викликати обґрунтовану підозру;

– здійснювати онлайн-покупки лише на перевірених веб-сайтах;- ретельно перевіряти URL-адресу веб-сайту, адже навіть один зайвий символ може свідчити про те, що ви потрапили на фішинговий ресурс.

На зображенні може бути: текст «НАЦИОНАЛЬНА ПОЛицИЯ ПОЛЦИЯУКРАЙНИ УКРАЙНИ купуете чи продаете товар в .нтернет- мережи? Для проведення розрахунку вам пропонують перейти за надисланим посиланням, чи ЗдίйснитИ авансовий платиж? Що робити? Це можуть бути шахрай! 1 Не довиряйте незнайомим додзвонювачам, та не переходить за нев.домими посиланнями 2 Платить за товар лише пίсля йоГО отримання 3 Якщо ви стали жертвою шахрайв, пов.домте про це ПоЛ.цίю за номером 102»
Категорії
СУСПІЛЬСТВО

Новини
Loading...