Like

Як за допомогою натуральних засобів побороти мігрень

Перш ніж приймати лікарські препарати, спробуйте прості, доступні, а головне, безпечні методи.   Ті, хто хоч раз у своєму житті стикався з мігренню, ніколи...

Перш ніж приймати лікарські препарати, спробуйте прості, доступні, а головне, безпечні методи.

 

Ті, хто хоч раз у своєму житті стикався з мігренню, ніколи не забуде, що це таке. Сильний біль в одній половині голови, яка посилюється від найменшого гучного звуку, яскравого світла, неприємного запаху. Ця біль супроводжується запамороченням, нудотою і навіть блювотою. Медицина ще не з’ясувала точної причини захворювання, отже, патогенетичного лікування досі не існує.

Сучасні препарати зменшують ймовірність виникнення нового нападу і знижують інтенсивність вже виникших. Всі ліки, які застосовуються для терапії мігрені, сильнодіючі і викликають ряд побічних ефектів.

Однак існують прості методи, що допомагають запобігти виникненню нападу:

Фізична активність.Вчені з’ясували, що 150 хвилин активних занять спортом є прекрасним профілактичним засобом. Це пояснюється потужним викидом ендорфінів,  що володіють м’яким седативним ефектом. Старатися, однак, не варто, так як надмірне навантаження провокує головний біль.

Вживання вітаміну В2 (рибофлавіну).Ця речовина покращує обмінні процеси у нервовій тканині, тим самим збільшуючи енергетичний потенціал в клітинах головного мозку. Доведено, що високі дозування рибофлавіну (400 мг щодня), прийняті протягом трьох місяців, зменшують кількість рецидивів захворювання на 50 %

Мікроелемент магній (Mg).Цей мінерал бере участь у процесах розслаблення нервових клітин (нейронів). Крім боротьби з мігренню, він чудово справляється з підвищеною стомлюваністю і стресами.

Імбирний чай,настоянка белокопитника і ромашки дівочої. М’які природні засоби для боротьби з недугою.

Гаряча ванна для голови.

Сон (навіть нетривалий).

Крім перерахованих вище методів боротьби з гемікранією (мігрень), існує ще багато інших, як то антиоксидантний комплекс (вітаміни А, Е, С), дієта з обмеженням вина, риби, сиру шоколаду. Підйом і прокидання кожен день в один і той же час також допоможуть уникнути больового нападу.

Одним словом, перш ніж приймати лікарські препарати, спробуйте прості, доступні, а головне, безпечні методи.

Джерело: УкрМедіа


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...