Є дуже великі сподівання, що Петро Олексійович зможе багато чого змінити в країні. Але для цього, першочергово, йому потрібно відмовитись від всіх тих, хто його привів до влади
, оскільки у нього є шанс змінитися особисту, а у всіх решту, скоріш за все, що ні. В своїй роботі і перших кроках Президент має опиратися на нових людей. Стара система може дуже швидко адаптуватися під нового Президента і все, що йому потрібно зробити – це обрубати з нею зв’язок.
Скоріш за все, що в основах Майдану стояли, ті ж таки, олігархи. А зокрема: Льовочкін, Фірташ та Коломойський, оскільки їм набридло свавілля однієї сім’ї, їм набридло, що їхні гроші ішли на потреби окремих людей, а не на розбудову країни. Нема жодного сумніву в тому, що будь-який олігарх буде цінувати спокій та стабільність у власній країні, оскільки вони всі – це люди бізнесу, що спонукає їх дивитися на більшість питань з точки зору економіки та розвитку. У їхній свідомості є бажання більше заробляти і водночас, більше витрачати.
Важливу не забувати одну просту річ: заможне суспільство вигідне прошарку бізнесу лишень за умови прозорості влади та відсутності корупційних схем. По суті, весь бізнес працює в режимі самозбереження. Кожен з них несе фінансові навантаження, які пов’язані з питаннями лобізму, «кришування» та оплати різного роду дозволів. В комплексі, всі ці вищенаведені фактори, позбавляють весь прошарок бізнесу можливості і бажання спрямовувати свій дохід та власний потенціал в напрямку загального розвитку та економічної стабілізації суспільства.
Майдан 2014 року став революцією гідності. Однак, революцію гідності повинна замінити революція свідомості. Саме тоді, коли ми усвідомимо все те, що нам потрібно робити, відпаде необхідність в тому, щоб вдаватися до дій «перезавантаження країни». Всі ті слова, які говорив Петро Порошенко під час інавгурації президента, потрібно викласти на папері і чітко розділити роль між усіма, хто буде відповідальний за практичне втілення цих ідей. Для реалізаці будь-якої програми дій в життя, першочергово, варто зрозуміти хто і що саме буде робити. Цілком очевидно, що багатовекторність програми вимагає від президента та його команди, в цілому, обрання відповідних пріоритетів та чіткої послідовності дій. В теперішніх умовах, в яких перебуває українське суспільство, кредит довіри, який був наданий теперішньому президенту, не буде мати можливості розтягуватись на роки. Все буде відбуватись значно скоріше. Вже з перших кроків дій нової влади стане всім зрозуміло куди рухається наша держава: або в напрямку миру і стабільності, або в напрямку нових соціальних потрясінь.