У кожній родині й, навіть, у кожної людини є певні традиції. Але новорічні ритуали – особливі. Це чарівне свято всі зустрічають якось по-своєму. Хтось неодмінно йде гуляти після дванадцяти, а хтось їде на дачу. Хтось кожного разу запасається до свята бенгальськими вогнями, а хтось обов’язково запікає качку з яблуками.
Пропоную вам ще кілька ориганільних ідей, які можуть поповнити вашу колекцію новорічних традицій. Давайте трохи наблизимо відчуття свята і зробимо його ще казковішим.
Радіємо всьому хорошому, що відбулося за рік
З початку нового року заведіть собі баночку, куди складатимете записки з приємними подіями, які трапилися з вами. Наприкінці року, 31 грудня, витрушуйте їх і читаєте. Чудовий настрій та посмішка забезпечені! А скільки з вами хорошого трапилося, про що ви без записок і не згадали б! З такою традицією ви завжди будете проводжати рік з вдячністю і знатимете, що він пройшов не даремно.
А погане забуваємо
Накопичувати погані події, як хороші, звичайно, не потрібно. Але, якщо ви з сумом згадуєте щось, що трапилося з вами впродовж року, спробуйте позбутися цього. Напишіть на папірцях все, що вас турбувало, і спаліть їх. Вельми символічно для початку нового року з чистого аркуша.
Надсилаємо новорічні листівки близьким
Уявіть, як підніметься настрій у дорогих вам людей, коли вони знайдуть у поштовій скриньці справжню вітальну листівку (не email!). А як вам буде приємно вигадувати привітання для кожного з них та з нетерпінням очікувати реакції одержувача!
Печемо печиво з “передбаченнями”
Спекти такі смаколики не так вже й складно, – а скількох гостей, які завітали до вас на свята, ви зможете порадувати! Напишіть в “передбаченні” щось приємне і побачите, як багато посмішок принесе такий простий сюрприз.
Перетворюємося на Діда Мороза чи Снігуроньку
Одягніть костюм Діда Мороза чи Снігуроньки і після святкування Нового року гайда в гості до родичів та друзів. А всім перехожим даруйте цукерки та мандаринки – їх радості не буде меж.
Робимо справжню сімейну ялинку
Обводимо долоні всієї родини: мами, тата, дітей, дідусів і бабусь. І робимо на стіні ялинку: контури великих рук – внизу, а вище – все менші й менші. Найменша “долонька” – нагорі. Щороку можна додавати нові “долоньки” дітей, що вже підросли. Відбитки можна розфарбувати, а ялинку прикрасити кульками з фотографіями домочадців.
Пишемо лист Діду Морозу
Ну і що, що ви вже виросли. У нашому серці завжди повинно бути трохи місця для казки і чуда. Напишіть листа бороданю, перерахувавши в ньому все те, що хотіли б отримати в наступному році й чого ви очікуєте від нього загалом. А в кінці наступного року відкрийте написане і перевірте, чи збулися ваші бажання.
Влаштовуємо дружні посиденьки з глінтвейном
Напевно, немає більш зимового і більш зігріваючого напою. Покличте друзів, розлийте у чашки глінтвейн, запаліть свічки і поговоріть про все хороше, що сталося з вами за рік. А цей теплий вечір стане ще одним приємним спогадом.