Сергій Лиховида: «Практика на телеканалі «1+1» відкриває великі можливості»

Всі знають його як запального ведучого свят, весіль та багатьох цікавих подій. Його жарти «роблять» ваш вечір, а з мікрофоном у руках він почуває...

Всі знають його як запального ведучого свят, весіль та багатьох цікавих подій. Його жарти «роблять» ваш вечір, а з мікрофоном у руках він почуває себе як «риба у воді». Тепер він вирішив стати ще й блогером і почав навчатись у «Вищій школі» від 1+1. Що ж буде далі?

 

25 років, шоумен, ведучий

Новий досвід — Вища школа MEDIA & PRODUCTION від 1+1

Фото:Сергій ЛиховидаСергій Лиховида

Я довго думав про цю школу, проте постійно відкладав це в довгий ящик. А от потрапив — завдяки своїм друзям, які вирішили, що досить чекати і час діяти! На моє 25-ліття вони зробили мені подарунок у вигляді сертифікату на навчання у «Вищій школі «1+1».

 На каналі панує чудова атмосфера. Помітно, що це дійсно велика команда, де кожен чітко виконує свою роботу і всі зорієнтовані на загальний успіх. Вдалось побачити студію ТСН, «Сніданку з 1+1» та побувати в офісі програми «Світ навиворіт». Також випала нагода завітати у кабінет Алли Мазур й побачити, як вона готується до випуску ТСН- Тиждень.

Фото:Сергій Лиховида та Дмитро КомаровСергій Лиховида та Дмитро Комаров

Лекції проходять надзвичайно легко у дуже приємній атмосфері. Є, звісно, теоретичні заняття, але практики набагато більше. З викладачами у нас досить вільна форма спілкування, ми можемо задавати їм будь-які запитання та пропонувати свої ідеї. Ми працюємо як у загальній групі, так і у фокус-групах. Окрім того, є такі уроки техніки та культури мовлення, де викладачі намагаються приділити увагу кожному студенту.

Фото: Сергій Лиховида та Єгор ГордєєвСергій Лиховида та Єгор Гордєєв

Я вже встиг познайомитися з ведучим «Сніданку з 1+1» Анатолієм Анатолічем, з ведучим програми «Світ навиворіт» Дмитром Комаровим, з ведучим ранкового випуску ТСН Єгором Гордєєвим та багатьма іншими. Кожен, хто працює в структурі «1+1» — це дійсно цікава особистість, від якої можна почерпнути багато корисної інформації.

У будь-якому випадку — це фантастичний досвід, унікальні знання та цікаві знайомства. З приводу того чи є шанси залишитися в структурі каналу — ніхто жодних гарантій не дає, але я думаю, що шанс є у кожного. Головне працювати над собою щодня і результат обов’язково прийде.

Ідея створення відеоблогу «Жити на всі 100»

Так як це школа, нехай і вища, без домашніх завдань не обійтися. От одним з таких завдань було створення власного блогу. Тож щотижня, у вівторок, презентуємо одну з серій. Я намагаюсь якісно виконати домашнє завдання і бути чемним учнем.

І от, коли постало завдання знімати блог, я почав думати спочатку над тим чи знімати його просто на мобільний телефон, чи залучати професійних операторів. Далі виникла проблема про що знімати і т.д. Першочергово була ідея ходити по закладах громадського харчування і перевіряти, що можна замовити на 50 грн. Згодом ця ідея трансформувалися в те, що 50 грн — це ні туди, ні сюди, може вже краще 100! І от, коли прозвучала цифра 100, в голові миттєво виникла назва «Жити на всі 100», суть назви виходить двозначною. Я вирішив робити більш масштабний проект, а для цього була потрібна допомога професіоналів. На сьогоднішній день ми презентували вже 2 серії, 3-тя відзнята і чекає свого моменту.

Бюджет —100 грн

Фото:Сергій ЛиховидаСергій Лиховида

Чи вдається не вийти в кожній серії за рамки бюджету? Так, вдається! Нам не роблять жодних «спеціальних цін» чи «особливих знижок», блог знімається у форматі «реаліті», щоб будь-хто, хто подивиться серію, міг прийти і побачити абсолютно ідентичні ціни на послуги чи товари, про які ми розповідаємо.

Відкрию невеличкий секрет, що в деяких місцях, після того як вимикалася камера, нам намагались повернути  кошти зі словами: «За рахунок закладу». Проте ми переконували, що проект відбувається у форматі «реаліті» і тому це абсолютно зайве. До речі, ті 100 грн, які постійно світяться в кадрі — справжні, не фальшивка, взяті з особистого бюджету ведучого, які зароблені чесною працею (сміється  прим. ред.). Жодних спонсорів чи партнерів і ніяких коштів за «уявну» рекламу ми не отримуємо, хоча такі «закиди» в наш бік теж були.

В першій серії ми були в трьох різних закладах харчування. В другій відвідали одну з книгарень міста, а що буде далі — покаже час. У нас немає розпланованих локацій на всі серії, яких має бути мінімум 15. Ми вирішуємо що знімати і де саме — за день-два до зйомок. До речі, в цих питаннях мені дуже допомагають хлопці-відеооператори, які знають багато цікавих місць і постійно підказують мені, як краще докрутити і доповнити ту чи іншу ідею. Головний задум блогу — не захопити максимальну кількість закладів харчування чи інших місць, зйомки можуть відбуватися і на вулиці, і на даху, взагалі будь-де — головне показати, як можна витратити 100 грн, а далі вже політ фантазії.
Оточуючі ставляться абсолютно нормально, інколи я помічаю, що люди озираються і намагаються зрозуміти, що відбувається. Дехто знімає на телефон, а дехто навмисне заходить в кадр і корчить якісь міміки, але все це на позитиві.

В другій серії я вийшов на вулиці міста, щоб поспілкуватися з перехожими та подарувати їм книжки, то помітив, що при вигляді людини з мікрофоном і камер — оточуючі трошки шарілись, намагались обійти стороною, дехто категорично відмовлявся спілкуватися, проте, в загальному, я чув тільки позитивні коментарі.
У мене досить щільний графік, адже саме зараз компанії святкують передноворічні корпоративи, крім того заняття у медіа -школі 1+1 забирають багато часу.  Ну і звісно, моя знімальна група «Filmark Production», також має багато інших проектів, тому нам доводиться узгоджувати наші графіки та шукати компроміс. Зараз намагаємося знімати одразу по дві серії, щоб трішки зекономити час. В середньому зйомки у нас відбуваються раз на тиждень і затягуються на 5-6  годин.

Джерело

Категорії
Особистості
Новини
Loading...