Очільник Івано-Франківської ОДА увійшов в ТОП-5 найуспішніших губернаторів України

За підсумками 2015 року “Деловая столица” склала рейтинг керівників обласних державних адміністрацій. Показники мирних регіонів порівнюються за 20 суспільно важливими критеріями на підставі даних державної...

За підсумками 2015 року “Деловая столица” склала рейтинг керівників обласних державних адміністрацій. Показники мирних регіонів порівнюються за 20 суспільно важливими критеріями на підставі даних державної статистики, зазначає тижневик.

Лідером рейтингу за підсумками року став губернатор Волині Володимир Гунчик. Волинська область виявилася єдиною, що за жодним з критеріїв не опинилася в п’ятірці аутсайдерів. Натомість область посіла перше місце за динамікою будівництва і третє місце – за динамікою експорту та за рівнем народжуваності, пише ВВС.

Зовсім небагато не вистачило для перемоги голові Київської держадміністрації Віталію Кличку. Водночас газета зазначає, що під його керівництвом в столиці посилились контрасти: з одного боку, Київ вийшов на перше місце одразу по 7 критеріях, але посів останнє місце за динамікою сфери нефінансових послуг.

А ось голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, який лідирував за підсумками першого півріччя, за підсумками року виявився третім. Його підвело сільське господарство: випуск сільхозпродукції істотно скоротився у порівнянні з минулим періодом, пише газета.

Четверте місце газета відводить голові Івано-Франківської ОДА Олегу Гончаруку(55,5 бала). Івано-Франківська  область міцно утримує друге місце за темпами житлового будівництва – 619,4 кв. м загальної площі введеного в експлуатацію житла на 1000 жителів. За цим показником Прикарпатті випереджає столицю і поступається тільки Київській  області. За динамікою будівництва область посіла шосте місце, збільшивши обсяг будівельної продукції на 6,3%.

Також в Івано-Франківській області тепер найкраща ситуація з оплати ЖКП населенням. Станом на 1 січня 2016 р у жителів Прикарпаття замість боргу перед підприємствами ЖКГ є переплата, яка по звітності проходить як “мінус” 368,3 млн грн., або “мінус” 266,41 грн. на одного жителя області. Як пояснює Держстат, “негативна величина заборгованості характеризує 100% -ву оплату нарахувань поточного періоду, часткове погашення боргу попередніх періодів, оплату послуг наперед і перевищення перерахованих бюджетних коштів організаціям, що надають  житлово-комунальні послуги (призначені субсидії), над вартістю фактично спожитих послуг “. В цілому по Україні завдяки газовим субсидіях сформувалася негативна сума заборгованості населення перед підприємствами ЖКГ в 12 областях.

П’яте – керівнику Львівщини Олегу Синютці, шосте – Вадиму Мерикову з Миколаївщини, сьоме – Максиму Мельничуку з Київщини.

На останньому, 23-му, місці за рейтингом газети перебуває голова Харківської ОДА Ігор Райнін. Видання припускає, що цей великий регіон перетворюється на депресивний.

Категорії
Політика
Новини
Loading...