Франківський МВК задумав аферу, яка затьмарить подвиги «МММ»? ФОТО

Міська влада Івано-Франківська, влаштувавши конкурс в рамках цільової програми “Партиципаторне бюджетування в Івано-Франківську”, вкотре зробила все для того, щоб участь у визначенні кращих проектів...

Міська влада Івано-Франківська, влаштувавши конкурс в рамках цільової програми “Партиципаторне бюджетування в Івано-Франківську”, вкотре зробила все для того, щоб участь у визначенні кращих проектів взяли якнайменше мешканців міста.

Так було і є з сайтом “Петицій до міської влади ІФ”, та все ж сайт “Бюджет участі МВК” виявився апофеозом проблеми, адже для того, щоб підтримати проекти учасників конкурсу – необхідно пройти ідентифікацію, ввівши персональні дані (логін і пароль) з банку, в якому у респондента відкритий рахунок, пишуть Франківчани з посиланням на  “Шабля”.

ivano-frankivsk-6540-000000000000006333-00-032454

Саме таку картинку на екрані ПК, планшета чи іншого гаджета побачить кожний хто, обравши проект натисне кнопку “голосувати”.
Звісно ж, тут вказано, що дані, які будуть передані “Партиципатронному бюджетуванню”, зовсім не стосуються номерів банківських рахунків, залишків на них чи кредитних забов’язань, та все ж виникає кілька логічних питань:
1) Хто може гарантувати, що банком у вільний доступ МВК будуть передані, виключно, ті дані, які зазначені, адже сторінка аж ніяк не є документом, на підставі якого можна вимагати гарантування безпеки даних, а введення логіна та пароля в інтернет-банкінг дає беззаперечний доступ до інформації, і тут Закон “Про банківську таємницю” вже втрачає силу, оскільки Ви проводили ідентифікацію через інший ресурс.
2) Враховуючи те, як сьогодні активно працюють шахраї та хакери (а сайт “Бюджету участі” зовсім не схожий на надзахищений і суттєво програє ресурсам банківських установ, на розробку та обслуговування яких виділяють астрономічні суми) – голосуючий ризикує залишитись ні з чим;
3) Ну і звісно ж – кількість та асортимент банків: їх представлено лише 9, з яких тільки 2 можна віднести до категорії найбільших. За яким принципом формувався такий список – загадка…
Хочеться вірити, що все це – лише результат некомпетентної роботи відповідальних осіб, адже іденифікацію можна було б провести і значно простіше, синхронізувавши паспортні дані, ідентифікаційний код, мобільний телефон і сторінку в соцмережі, якій понад 1 рік, проте влада вирішила зробити інакше, тому голосувати чи ні вирішувати Вам…

Категорії
Політика
Новини
Loading...