Like

На Прикарпатті суд засудив сільського дебошира

Верховинський районний суд виніс вирок у справі чоловіка, який вибив віконну шибку на сільській дискотеці у Ільцях, що на Верховинщині. За матеріалами справи, 1...

Верховинський районний суд виніс вирок у справі чоловіка, який вибив віконну шибку на сільській дискотеці у Ільцях, що на Верховинщині.

За матеріалами справи, 1 травня, близько 22:00, обвинувачений прийшов у нетверезому стані до сільського будинку культури в селі.

“Під час дискотеки він грубо порушував громадський порядок, що супроводжувалось особливою зухвалістю, нахабним поводженням та буйством, кулаком вибив скляну віконну шибку в будинку культури. Своїми діями спричинив матеріальні збитки на суму 100 грн”, – йдеться у повідомленні.

Обвинувачений у судовому засіданні свою вину повністю визнав та підтвердив обставини вчинення злочину. У вчиненому він розкаявся, просив суворо його не карати.

Врешті суддя оголосив вирок, згідно з яким мешканця Верховинщини визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 296 Кримінального кодексу України.

Джерело


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...