В Україні крисний створили сайт для подорожуючих

Департамент консульської служби МЗС України представив новий інформаційний ресурс для українців, які полюбляють подорожувати.   “Сьогодні ми хочемо познайомити Вас з новим інформаційним ресурсом...

Департамент консульської служби МЗС України представив новий інформаційний ресурс для українців, які полюбляють подорожувати.

 

“Сьогодні ми хочемо познайомити Вас з новим інформаційним ресурсом Департаменту Консульської служби Міністерства закордонних справ України “СonsWeb“, – йдеться у повідомленні Департаменту у мережі Фейсбук.
 

Його утворено для виконання завдань та пов’язаної з цим координації роботи Міністерства у сфері захисту прав та інтересів громадян України за кордоном.

“Якщо далекі подорожі, переїзди, тривале перебування за кордоном є значною частиною Вашого життя чи професійної діяльності – цей ресурс для Вас”, – запевняють посадовці.

У Департаменті запрошують скористатись ініціативою всіх, хто перебуває або планує перебування за межами України. На сайті можна знайти багато корисної інформації, яка допоможе відчувати себе впевненіше у будь-якій країні світу.

Джерело

Категорії
Подорожі
Новини
Loading...