Like

Під пиво та холодну горілочку. У Калуші виявили інтернет-кафе, яке діяло як клуб гральних автоматів. ФОТО

Відбулося виїзне засідання робочої групи, яка встановила діяльність інтернет-кафе на проспекті Лесі Українки, 14.   Було встановлено, що в приміщенні справді розташоване інтернет-кафе, яке...

Відбулося виїзне засідання робочої групи, яка встановила діяльність інтернет-кафе на проспекті Лесі Українки, 14.

 

Було встановлено, що в приміщенні справді розташоване інтернет-кафе, яке функціонує як клуб гральних автоматів. На момент перевірки в приміщенні перебували п’ятеро відвідувачів, які грали в азартні ігри на комп’ютерах, інформують  на офіційному сайті Калуської міської ради.

Члени комісії ознайомились з представленою документацією. За викликом на місце події прибула слідчо-оперативна група для проведення слідчих дій та складення акту.

Інтернет-кафе опечатано з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та отримання ухвали слідчого судді на проведення обшуку з метою фіксації вчинення кримінального правопорушення. 

До складу робочої групи входили: начальник управління надзвичайних ситуацій, начальник управління економічного розвитку міської ради, інспектор з благоустрою м. Калуша, командир ГФ Калуська “Міська варта”, представники Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області.

Раніше йшлося, що у Калуші начальник “Міської варти” та заступник міського голови виконали роботу поліції.

Джерело


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...