Like

У Калуші навчальним закладам заборонили збирати гроші з батьків

Раніше калушани звернулися до міської влади з проханням заборонити збирати гроші з батьків у навчальних закладах міста. Влада Калуша заборонила навчальним закладам міста збирати...

Раніше калушани звернулися до міської влади з проханням заборонити збирати гроші з батьків у навчальних закладах міста.

Влада Калуша заборонила навчальним закладам міста збирати гроші з батьків

Це стало відомо з відповіді на електронну петицію, яку зареєстрували калушани.

”Заборонити збирати гроші на все, на що виділяється з міського бюджету( повинно би) і навіть до звільнення з роботи директорів цих закладів за це вимагання і здирництво.І не треба розказувати, що батьки самі з радістю просять взяти в них на це кошти”, — йдеться у тексті петиції.

Влада Калуш дала відповідь, що в жовтні у школах міста було провели анкетування, яке стосувалося даного питання. На основі цієї інформації управління освіти Калуської міської ради видало наказ про заборону збору коштів учасниками навчально-виховного процесу в навчальних закладах.

”Упродовж жовтня проведено батьківські збори на паралелі четвертих класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів за участю представників управління освіти, на яких здійснено анкетування, вивчено думку батьків з окремих питань та обговорено питання збору коштів. За підсумками анкетування 03, 04 листопада проведено наради з керівниками загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, на яких розглядалося вищезазначене питання. Видано наказ управління освіти від 03.11.2016 року № 288 “Про заборону збору коштів учасниками навчально-виховного процесу в навчальних закладах”, яким категорично заборонено примусовий та добровільний збори коштів з батьків, відповідальність за дотримання вимог чинного законодавства покладено на керівників навчальних закладів”, — йдеться у відповіді.

Також у відповіді зазначається, скільки коштів у 2016 році було виділено владою на проведення капітальних та поточних ремонтів, придбання ремонтних матеріалів – 5 млн 965 тис. гривень, на поповнення матеріально-технічної бази — майже 1 млн 700 тис. гривень.
Інформацію щодо використання бюджетних коштів управління освіти щомісячно можна отримати на сайті Калуської міської ради у рубриці “Звіти установ”.

Джерело


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...