Ярина Йосифів дитячий психолог медичного центру “Приватна дитяча поліклініка №1”

Чи часто в батьків виникають питання про виховання їхніх дітей? Щодня? Ні, напевно ще частіше. Так, у багатьох мам і тат виникають проблеми з...

Чи часто в батьків виникають питання про виховання їхніх дітей? Щодня? Ні, напевно ще частіше.

Так, у багатьох мам і тат виникають проблеми з дітьми, які здається, самотужки вирішити неможливо. Справді, що робити, якщо малюк регулярно влаштовує істерики? Або гризе нігті? Або  ж боїться темряви? І ще безліч запитань,а з ними і відчуття розгубленості.

Можна порадитися з подругою або спитати у мами. Можна купити книги, журнали для батьків. І читати, читати, читати…

Однак, кожна дитина унікальна, рецепту для всіх не існує, і батьки повинні усвідомлювати з якою проблемою вони можуть впоратися самостійно, а із чим все ж таки звернутися до фахівця.

Чомусь існує упередження, що до психолога треба йти тільки в тому випадку, якщо ситуація зовсім критична. Мовляв, психолог нам не потрібний, у нас дитина нормальна, просто вередує як усі.

Дитячий психолог допоможе вам відповісти на питання про поведінку дитини, скорегувати ваш підхід до виховання дитини,  підкаже як краще діяти в певній ситуації.

Багато батьків турбуються, що їхня дитина розвивається повільніше, ніж інші діти. Часто таке відчуття є помилковим, тому що в кожного малюка свій темп розвитку. Але професійно і чітко на це питання відповість  саме дитячий психолог.

До дітей з підвищеним рівнем тривожності, агресивності, сором’язливих, з наявністю страхів, психолог знайде індивідуальний підхід, щоб визначити причину та допомогти дитині і сім’ї в цілому.

Тому не слід забувати, якщо у вас виникають проблеми із поведінкою дитини, питання щодо психічного розвитку малюка, вам завжди готовий допомогти дитячий психолог!

Коли потрібно звертатися до психолога?

  • Якщо проблема не розв’язується тривалий час;
  • Якщо ви знаєте як розв’язати проблему, але вам все-таки потрібна підказка, допомога;
  • Якщо ви не можете зрозуміти причину поведінки дитини;
  • Якщо вам здається, що дитина відстає в розвитку від однолітків;
  • Якщо у вас є сімейні проблеми, і це впливає на поведінку дитини.
Категорії
Здоров'я
Новини
Loading...