Like

Нові подробиці шокуючого розбою на Рогатинщині: сільського голову били та катували

У Стратині мешканці досі бояться виходити з хати. Адже це уже не перше пограбування у прикарпатському селі.   Стало відомо, що сільського голову Станіслава...

У Стратині мешканці досі бояться виходити з хати. Адже це уже не перше пограбування у прикарпатському селі.

 

Стало відомо, що сільського голову Станіслава Дідуха били та катували з метою отримати гроші й золото. 

«Пальцями намагалися очі видерти, зв’язали руки пластмасовими затяжками», – розповідає син війта Володимир Дідух. А що робили грабіжники з його матір’ю наразі з’ясовується.

Відомо, що Надія Дідух померла – від удушення. За словами Романа Чекмарьова, начальника управління карного розшуку ГУ НП в Івано-Франківській області, чи її спеціально задушили, чи просто коли зв’язували, то так замотали скотчем, що вона задихнулася, вони поки що сказати не можуть.

10 тисяч гривень – саме такою була сума, яку вбивці винесли з помешкання Дідухів. Злочинці забрали гроші і залишили чоловіка та дружину напризволяще. Наступного після нападу дня у Надії Дідух був 58-мий день народження. Цілий ранок близькі телефонували їй, щоб привітати. Далі син, який мешкає у Львівській області попросив товариша провідати батьків.

Так стало відомо про напад.

«14 годин батько був зв’язаний, – розповідає Володимир Дідух. – Тіло матері лежало в хаті. Ніхто нічого не бачив. Батько кричав – ніхто не чув: бо нижче сусідів немає, вище живуть старші».

Війта у стані середньої важкості відвезли до шпиталю. В нього діагностовано здавлення кінцівок, забій грудної клітки, черевної порожнини. Як кажуть лікарі, він весь час був притомний, і коли його катували, і потім – коли чекав на допомогу. В нього діагностовано здавлення кінцівок, забій грудної клітки, черевної порожнини.

У поліції припускають, що напад був добре спланованим. І дивуються: чоловік головував у Стратині майже 20 років, але жив скромно, ворогів не мав. У рідних та односельців наразі єдина версія – злий жарт могла зіграти хіба що посада.

Слідчими СУ ГУНП в Івано-Франківській області внесено відомості у ЄРДР за ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України та за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії направлені на встановлення свідків,очевидців та осіб злочинців.

Джерело


Like

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...