Like

Майно Коломийської паперової фабрики знизили у ціні і виставили на повторні торги

Фонд державного майна України продає майновий комплекс колишнього підприємства «Коломийська паперова фабрика». Завод ще в 2011 році був включений до переліку об’єктів державної власності...
Фонд державного майна України продає майновий комплекс колишнього підприємства «Коломийська паперова фабрика». Завод ще в 2011 році був включений до переліку об’єктів державної власності групи А, що підлягають приватизації шляхом продажу з аукціону. Через рік фабрика припинила виробництво.

Фонд держмайна виставив на торги єдиний майновий комплекс до складу якого входять будівля зошитного цеху, киснева споруда, 2 склади готової продукції, 2 матеріальні склади, незавершене будівництво, машини та обладнання, транспортні засоби та інші необоротні активи.

Підприємство розташовано на земельній площею 53256,01 кв. м. Стартова ціна об‘єкта – 7,116 мільйонів гривень.

Електронні торги відбудуться 7 серпня. За проведення аукціону відповідає товарна біржа «Універсальна товарно-сировинна біржа». Прийом заявок від учасників завершується 3 серпня, інформує “Побудовано в Івано-Франківську”.

Аукціон з продажу майна Коломийської паперової фабрики відбувається не вперше. Попередні торги пройшли у березні. Тоді початкова ціна лоту становила майже 14 млн грн. Це у два рази більше від нової заявленої ціни.

Крім того, 2016 році фабрика опинилася у центрі корупційного скандалу. Тоді правоохоронці викрили начальника регіонального відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області Зіновія Жовніра, під час одержання ним частини хабара у розмірі 20 тис доларів від посередника.

Жовнір вимагав неправомірну вигоду у розмірі 150 тис доларів за сприяння у зменшенні оціночної вартості приміщень ДП «Коломийська паперова фабрика» на 8 млн грн під час їх приватизації.


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...