Прикарпатців просять здійснити “маленьку” мрію сиріт з інвалідністю

Підтримане проживання – це передовий світовий досвід влаштування людей з інвалідністю у невеликі будинки. На відміну від інтернатів у спільноті проживатимуть від 4-х до...
Підтримане проживання – це передовий світовий досвід влаштування людей з інвалідністю у невеликі будинки.

На відміну від інтернатів у спільноті проживатимуть від 4-х до 8-ми осіб. Мешканці спільноти матимуть змогу зростати особистісно, органузовувати свій побут та приймати інші рішення щодо влаштування свого життя. Вони будуть максимально наближені до громади та зможуть брати участі у житті громади. Мешканці будинку підтриманого проживання зможуть отримати освіту по індивідуальній програмі, а також працювати як всередині спільноти, так і поза її межами, самостійно заробляючи кошти. Про це повідомляється на офіційному сайті Української благодійницької мережі.

Волонтери уже зробили перший великий крок для створення спільноти підтриманого проживання – придбали будинок, який знаходиться у містечку Обертин Тлумацького району. 

Для того, щоб  він став новим і головне справжнім домом для неповносправних сиріт потрібно зробити ще дуже багато. Насамперед, потрібна реконструкція будинку, як ззовні, так і всередині. Також потрібен ремонт і підлаштування хатинки для того, щоб його неповносправні мешканці могли вільно пересуватись по дому та по території і комфортно почували себе там. Будинок має прибудову, яка стане однією з кімнат, літню кухню та інші будівлі, які теж будуть використані для потреб спільноти, зокрема під майстерню.

На це потрібно багато сил та коштів.

“Саме тому ми починаємо збір коштів для реконструкції, ремонт та облаштування будинку у містечку Обертин і облаштування його для людей з особливими потребами. Сироти, які будуть там проживати, з нетерпінням чекають можливості переїхати з інтернату у свій власний дім. Адже це реальний шанс жити самостійним життям, мати свою власну кімнату та особисті речі і навіть брати участь у житті громади”, – каже куратор проекту Василь Футерко.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку №5169 3324 0170 9194.У коментарі (призначенні)платежу обов’язково зазначити: “Благодійна допомога на потребу “№52-17”.

Пожертва через будь-який термінал ПриватБанку. Для цього потрібно:
– прийти до найближчого терміналу ПриватБанку, знайти через термінал благодійну організацію як одержувача за ідентифікаційним кодом 36498142. Для цього потрібно обрати пункт меню “Інші платежі”, далі пункт “…пошук за назвою чи реквізитами…”, після чого знайти нас, ввівши в полі “ОКПО” код 36498142 (в результатах пошуку повинно відобразити “Українська благодійницька мережа, БО”). В призначенні платежу, яке потрібно змінити самостійно, необхідно вказати номер цієї потреби №52-17.

Зробити пожертву в будь-якому банку на території України за наступними реквізитами:
– одержувач: БО „Українська благодійницька мережа”;
– ідентифікаційний код (ЄДРПОУ): 36498142;
– банк одержувача: ІФФ ПАТ „ПриватБанк”;
– код банку (МФО) 336677;
– рахунок №26001060399676;
– призначення платежу: благодійна допомога на потребу №52-17.

Зробити пожертву з-за кордону:
– на PayPal (у коментарі (призначенні) платежу обов’язково потрібно зазначити: Donation, need 52-17): [email protected]
– на рахунки для міжнародних банківських переказів SWIFT (у коментарі (призначенні) платежу обов’язково потрібно зазначити: Donation, need 52-17):
IBAN UA763366770000026004057000339 (для пожертв у доларах США);
IBAN UA033366770000026008057001323 (для пожертв у євро).

 

Категорії
Новини
Немає кометарів

Залишити коментар

*

*

Новини
Loading...