Працівники поліції удосконалюють навики конструктивної поведінки в складних ситуаціях, формують уміння надавати психологічну допомогу самому собі й іншим.
Прикарпатські правоохоронці під час несення служби виконують завдання, які вимагають стійкого психологічного здоров’я.
З метою формування та поліпшення соціально – психологічного клімату в колективах поліцейські психологи проводять регулярні виїзди та зустрічі з працівниками підрозділів поліції.
Такі інтерактивні заняття, практичні вправи, групова робота дають змогу:
– формувати в поліцейських мотивацію збереження психологічного здоров’я у процесі службової діяльності та у позаслужбовий час;
– формувати в поліцейських бажання саморозвитку та самореалізації в професійній діяльності й особистому житті, розвиток гнучкості розуму, креативність, вміння працювати в команді;
– розвивати комунікативний потенціал поліцейських, здатність впливати на людей, розвиток терпимості до чужої думки, вміння попереджати конфлікти та дистреси.
Як зазначають психологи, психологічне здоров’я особистості є головною складовою душевного благополуччя людини,основою її повноцінного розвитку, необхідною умовою її ефективної діяльності загалом і професійної зокрема.
Читайте також: На Прикарпатті посадять алею ненародженої дитини