Like

Франківські рятувальниці долучилися до світового флешмобу. ФОТО

Рятувальниці прикарпатського обласного центру долучилися до світового флешмобу. Такий захід набув популярності у всьому світі. Працівниці ДСНС підтримали маленьку британку Есмі, яка мріє стати...

Рятувальниці прикарпатського обласного центру долучилися до світового флешмобу.

Такий захід набув популярності у всьому світі. Працівниці ДСНС підтримали маленьку британку Есмі, яка мріє стати пожежницею. Усю світову спільноту сколихнув допис британки Ханни Саммерс у Twiter, в якому вона поділилася з підписниками новиною, що її 4-річна донька хоче стати хлопчиком аби бути рятувальником, повідомляє Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Жінки з усього світу, які опанували цю небезпечну і героїчну професію щодня на просторах інтернету доводять маленькій Есмі, що вони існують, а її мрія – це не міф, а цілком нормальне бажання, яке не передбачає зміну статі.

Сотні світлин, дописів та звернень твердять – жінка – це не просто випадковість у Службі порятунку, а повноцінна бойова одиниця, яка не поступається чоловікові у виконанні завдань за призначенням. івано-франківські рятувальниці також підтримують 4-річну Есмі.

“Есмі, лови наші вітання! Рятувальниці з українського Прикарпаття передають тобі великий привіт! Всі ми переконані і знаємо, що твоя маленька мрія в майбутньому – стане реальністю!”, – пишуть рятувальниці.

Читайте також: Прикарпатські рятувальники не допустили дітей до катання на санках у небезпечному місці


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...