На Прикарпатті виявили незаконну АЗС. ФОТО

Співробітники податкової міліції в Івано-Франківській області припинили діяльність незаконної автозаправної станції. В рамках проведення операції “Акциз-2019” встановлено, що в місті Івано-Франківську здійснюється реалізація дизельного...

Співробітники податкової міліції в Івано-Франківській області припинили діяльність незаконної автозаправної станції.

В рамках проведення операції “Акциз-2019” встановлено, що в місті Івано-Франківську здійснюється реалізація дизельного пального без належної державної реєстрації АЗС та документів про походження пально-мастильних матеріалів.

Про це повідомляють в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

По цьому факту слідчі управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Івано-Франківській області зареєстровано кримінальне провадження за статтями 204 та 272 Кримінального кодексу України та на підставі ухвали Івано-Франківського міського суду в жовтні поточного року працівниками податкової міліції проведено обшук на АЗС.

За результатами проведеного обшуку виявлено та вилучено майже 2 тонни нафтопродуктів (дизельне паливо), паливно-розподільний пістолет та цистерну об’ємом 5 м.куб.

Всього за результатами проведеного обшуку, вилучено пально-мастильних матеріалів на суму понад 60 тис. гривень. Досудове розслідування кримінального правопорушення триває.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...