Like

Посадовці планують об’єднати кільцем три карпатські області – Івано-Франкіську, Львівську та Закарпатську

Посадовці планують об’єднати в кільце три карпатські області – Івано-Франкіську, Львівську та Закарпатську.ф Про це Tvoemisto.tv повідомив голова Славської селищної ОТГ Володимир Бега,-пише Місто. «Наша ідея полягає в...

Посадовці планують об’єднати в кільце три карпатські області – Івано-Франкіську, Львівську та Закарпатську.ф

Про це Tvoemisto.tv повідомив голова Славської селищної ОТГ Володимир Бега,-пише Місто.

«Наша ідея полягає в тому, щоб з’єднати Славське із Пилипцем у Закарпатті найкоротшою дорогою. Зараз ми є в тупику, і туристи, які приїжджають сюди влітку, щоб десь далі подорожувати, змушені повертатись у Сколе, до траси Київ — Чоп, через Верецький перевал. А до Пилипця ще треба проїхати через Нижні і Верхні ворота, це 120 км. Дорога напряму від Славського до Пилипця становить усього 30 км. Якщо турист виїхав із Славського і планує повернутись сюди, то має проїхати зайвих 180 км за день, а в умовах гір це щонайменше три години їзди. Це ж стосується Івано-Франківщини», – пояснює він.

Довжина кола становитиме близько 100 км.

«І тоді ми матимемо унікальний туристичний продукт: можемо в один день поснідати в Славському, пообідати в Пилипці, повечеряти в Долині — і повернутись назад до Славського», — каже Володимир Бега.

Перемовини із Івано-Франківською ОДА успішно відбулись, на черзі — зустріч із головою Закарпатської ОДА.

Читайте також: Село Березівка може приєднатись до Івано-Франківської ОТГ

 

Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...