На прохання мешканців міста 8 листопада автобусний маршрут №55 буде курсувати до Міського кладовища.
Про це повідомили у КП “Електроавтотранс” ІФ.
– Перше відправленя з АС-2 до кладовища 8:44 год, останнє 16:03 год.
– З кладовища перший рейс 9:55 год. останній 17:16 год.
Нагадаємо, минулої п’ятниці 55 маршрут також курсував до міського кладовища.
Читайте також: У медзакладах Прикарпаття скоротять ще 1670 ліжкомісць
Категорії
Комуналка