Like

Обмін ідеями, міжкультурна музика та вечірка. В Івано-Франківську відзначать День толерантності

15 листопада о 16:00 у Парасольковому цеху проведуть Форум амбасадорів розмаїття до Міжнародного Дня толерантності. Напередодні Дня толерантності молодіжна організація “СТАН” та випускники її...

15 листопада о 16:00 у Парасольковому цеху проведуть Форум амбасадорів розмаїття до Міжнародного Дня толерантності.

Напередодні Дня толерантності молодіжна організація “СТАН” та випускники її проєкту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті” проведуть форум, на якому представлять власні ініціативи спрямовані на розвиток культурного розмаїття у регіоні, інформують “Вікна” з посиланням на ГО “СТАН”.

“Цей форум є водночас презентацією міні-проєктів наших амбасадорів та спробою започаткувати традицію святкувати День толерантності в Івано-Франківську. У такий спосіб ми популяризуємо концепцію “Франківськ європейський. Франківськ милосердний”, яку “СТАН” запропонував місту півроку тому”, — розповідає координаторка проєкту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”, членкиня ГО “СТАН” Юлія Сінькевич.

На гостей форуму чекають:

– презентація 16 ініціатив, які цієї осені реалізували випускники та випускниці проекту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”;

– обмін ідеями з місцевими активістами та активістками;

– виступи івано-франківських та узбекистанських (інтеркультурний сюрприз) музикантів;

– афтепаті з амбасадорами.

Вхід вільний. Участь у події безкоштовна.

Проєкт “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті” реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Довідка.

День толерантності або ж День терпимості за рішенням ЮНЕСКО святкують в усьому світі 16 листопада. Саме цього дня у 1995 році ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри.

Читайте також: День пам’яті жертв голодоморів: як його відзначатимуть франківці


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...