Like

У Калуській станції швидкої допомоги прокоментували інцидент між натовпом та фельдшеркою

Виїзд бригади «швидкої» медичної допомоги на дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилася ввечері 21 листопада на проспекті Лесі Українки у Калуші, вилився у шокуючий інцидент: розлючений натовп атакував...

Виїзд бригади «швидкої» медичної допомоги на дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилася ввечері 21 листопада на проспекті Лесі Українки у Калуші, вилився у шокуючий інцидент: розлючений натовп атакував медпрацівника — фельдшера бригади «швидкої».

Про подробиці інциденту Вікнам розповів виконуючий обов’язки головного лікаря Калуської станції швидкої невідкладної допомоги Юрій Єйна, який був на місці події, пише Фіртка

“Після того, як поступив виклик про автоаварію на проспекті Лесі Українки, бригада швидкої негайно виїхала на місце події. Наша диспетчерська служба знаходиться в Івано-Франківську, всі виклики фіксуються, бригади забезпечені планшетами. У даному випадку від моменту виклику до приїзду бригади на місце події минуло в межах шести хвилин. Для виїздів по місту показник становить до 10 хвилин. Тому всі закиди, що, мовляв, «швидка» довго добиралася, є безпідставними. За пів години після виїзду мені зателефонували і повідомили, що машина «швидкої» і бригада заблоковані натовпом, а наших працівників мало не б’ють. Відповідно, я одразу ж виїхав на місце події. Там побачив, що досить великий натовп оточив машину, люди поводилися агресивно, погрожували медпрацівникам, ображали, обзивали їх. Мене спочатку до машини не пропускали, бо я нібито приїхав вигороджувати своїх працівників. Урешті-решт, я таки пробився до машини «швидкої». На запитання «у чому справа» отримав відповідь, що фельдшер п’яна. На це відповів: такого не може бути. Фельдшер – калушанка, 1975 року народження, більше двадцяти років працює на «швидкій». Працює добросовісно і жодних нарікань на її роботу ніколи не було. Більше того, вона взагалі не вживає алкоголь. Тож, поцікавився: на підставі чого такі звинувачення? Відповідь була такою: в неї блищать очі і вона труситься”, — розповів Юрій Єйна.

Після цього фельдшера, яка перебувала в кабіні «швидкої», силою витягнули з машини і посадили в салон. Тут же знаходилися люди з натовпу і працівник поліції з приладом для визначення вмісту алкоголю у крові.

“Більше того, четверо-п’ятеро осіб тримали мобільні перед обличчям фельдшера і знімали це все на відео. Супроводжувалося це криками, матюками, образами і погрозами. Аргументи, що це ненормально, що вони не мають права так себе поводити, не справили ніякого враження. Тож, ми порадилися і вирішили зробити тест на алкоголь. Це тривало хвилин двадцять. Фельдшер у стресі спочатку не могла нормально подути в трубку, потрібен великий обсяг повітря і в неї це не виходило. Урешті-решт, тест було зроблено. Аналіз показав відсутність алкоголю в крові медпрацівника. Відтак працівник поліції вийшов з машини і показав усім нульові показання приладу, що все нормально. Після цього сторонні особи вийшли з машини і натовп почав розходитися. Я навіть не знаю, чи хтось вибачився перед нашим працівником”, — зазначив Юрій Єйна.

Упродовж усього інциденту на місці були працівники поліції, проте жінку від хамства і погроз розлюченого натовпу ніхто не захистив.

“Ми чергуємо добами, тож, постраждала фельдшер, не зважаючи на стрес, відпрацювала свою зміну і вранці 22 листопада пішла додому. Не знаю, як вона буде діяти, скаржитися чи позиватися до суду. Але ми будемо захищати свого працівника. До речі, під час інциденту поступило зо двадцять дзвінків на диспетчерську «швидкої» та стільки ж – у поліцію з повідомленнями, що фельдшер нібито п’яна. Відповідно, сьогодні Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги, якому ми підпорядковуємося, передав заяву в поліцію щодо інциденту. Ми вважаємо, що правоохоронці мали б захистити медиків від свавілля натовпу. Так, як це відбувається скрізь у світі”, — наголосив виконуючий обов’язки головного лікаря Калуської станції швидкої невідкладної допомоги.

Читайте також: Як у Калуші агресивний натовп з брудною лайкою “наїхав” на фельдшерку швидкої. ВІДЕО 18+


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...