Like

Попередній власник вимагав у прикарпатця 27 тисяч євро за безперешкодне вселення у придбаний будинок

На Закарпатті затримано 2 чоловіків, які вимагали 27 тисяч євро від нового власника будинку за безперешкодне вселення А шантажували мешканця Івано-Франківщини, який через офіційні торги нещодавно...

На Закарпатті затримано 2 чоловіків, які вимагали 27 тисяч євро від нового власника будинку за безперешкодне вселення

А шантажували мешканця Івано-Франківщини, який через офіційні торги нещодавно придбав будинок на Берегівщині,- пише Правда.

Організував усе попередній власник нерухомості. До злочинних дій він залучив ще двох знайомих, які за винагороду повинні були заблокувати новому власнику заселення до помешкання.

“ЗАГАЛОМ, ЗА БЕЗПЕРЕШКОДНЕ ЗАСЕЛЕННЯ ДО ВЛАСНОГО БУДИНКУ ЗЛОВМИСНИКИ ВИМАГАЛИ ВІД МЕШКАНЦЯ ФРАНКІВЩИНИ 27 ТИСЯЧ ЄВРО, ПОГРОЖУЮЧИ, У РАЗІ ВІДМОВИ – ЗАСТОСУВАТИ ФІЗИЧНУ СИЛУ ТА ЗНИЩИТИ ПРИДБАНУ НЕРУХОМІСТЬ.

ПРОКУРОРАМИ ПРОКУРАТУРИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ СПІЛЬНО ІЗ ОПЕРАТИВНИКАМИ УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНИХ РОЗСЛІДУВАНЬ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ДЕТЕКТИВАМИ ГУНП В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАДОКУМЕНТОВАНО ФАКТ ВИМАГАННЯ І ОТРИМАННЯ ЗЛОВМИСНИКАМИ ГОТІВКИ.

ЗАТРИМАНО ДВОХ ВИКОНАВЦІВ. НАРАЗІ ВИРІШУЄТЬСЯ ПИТАННЯ ПРО ПОВІДОМЛЕННЯ ЇМ ПРО ПІДОЗРУ У ВИМАГАННІ ВЧИНЕНОМУ ГРУПОЮ ОСІБ З ПОГРОЗОЮ ВБИВСТВА ЧИ ЗАПОДІЯННЯ ТЯЖКИХ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ (Ч.2 СТ.189 КК УКРАЇНИ), А ТАКОЖ ОБРАННЯ ЗАПОБІЖНОГО ЗАХОДУ”, – ІНФОРМУЄ ПРЕССЛУЖБА ПРОКУРАТУРИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Наразі тривають слідчі дії, проводяться обшуки за місцем проживання фігурантів та безпосередньо на місці передачі коштів злочинцям. 

Читайте також: Довірливий прикарпатець віддав шахраям 68 тисяч гривень


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...