На сотому році життя помер почесний громадянин Івано-Франківська Михайло Мулик

25 січня помер почесний громадянин Івано-Франківська Михайло Мулик. Про це у мережі Фейсбук повідомив мер міста Руслан Марцінків. Голові крайового братства дивізійників «Галичина» йшов...

25 січня помер почесний громадянин Івано-Франківська Михайло Мулик.

Про це у мережі Фейсбук повідомив мер міста Руслан Марцінків.

Голові крайового братства дивізійників «Галичина» йшов сотий рік життя, інформує “Галка”.

Мулик був учасником боїв під Бродами, багаторічним в’язнем таборів ГУЛАГу, головою Івано-Франківської станиці Галицького Братства вояків дивізії “Галичина”. Він був останнім франківським комбатантом Української дивізії “Галичина”.

ДОВІДКА. Михайло Мулик народився 28 жовтня 1920 року, в селі Горожанка Тернопільської області. З 1937 року був членом ОУН. За завданням організації вступив до лав української дивізії «Галичина» у листопаді 1943-го. Брав участь в бою під Бродами, потрапив в полон. Засуджений на 10 років позбавлення волі (2 роки Луб’янки, вісім років таборів) та на 5 років позбавлення прав. В кінці 50-х років повернувся із заслання та оселився в Івано-Франківську (тоді Станіслав). Зі здобуттям незалежності в 1992 році разом із бойовим побратимом заснували братство колишніх вояків Української дивізії УНА.

Читайте також: На Прикарпатті попрощалися з учасником бойових дій, який помер на 42-му році життя

Категорії
Новини
Новини
Loading...