Like

З понеділка — в школу. У Калуші не продовжили карантин

Сьогодні відбулося засідання міської комісії з техніко-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Нагадаємо, раніше члени комісії вирішили призупинити навчання у всіх школах міста, зокрема, в спортивних школах...

Сьогодні відбулося засідання міської комісії з техніко-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, раніше члени комісії вирішили призупинити навчання у всіх школах міста, зокрема, в спортивних школах та музичній школі, з 4 до 16 лютого включно. Директорам вищих навчальних закладів доручили призупинити навчання згідно з досягненням епідеміологічного порогу, пишуть “Вікна”.

Сьогодні члени міської комісії з технік-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішили не продовжувати карантину. На порядку денному засідання винесли одне питання — про епідеміологічну ситуацію щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання дітей у навчальних закладах Калуської ОТГ станом на 14 лютого.

Керівники медичних установ, навчальних закладів спільно з членами комісії прийняли рішення про те, щоб серйозних підстав продовжувати карантин немає. Адже за всіма показниками тенденція до захворюваності зменшилася. Проте ситуацію триматимуть під контролем і постійно моніторитимуть відвідуваність учнів.

Прийнято рішення 17 лютого відновити навчання в усіх школах та позашкільних навчальних закладах — ДЮСШ та музичній школі.

Читайте також: Пеню за невчасну сплату транспортування газу прикарпатцям не нараховуватимуть


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...