Like

В області подешевшали риба, цукор та рис, подорожчали – овочі, фрукти, сири

За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку у січні 2020 року, порівняно з груднем 2019 року, в Україні становила 0,2%, в області...

За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку у січні 2020 року, порівняно з груднем 2019 року, в Україні становила 0,2%, в області – 0,3%.

 

У січні 2020 року приріст споживчих цін на 1,0–0,1% зафіксовано в більшості регіонів України, за винятком Сумської, Харківської та Херсонської областей, де індекс споживчих цін склав 100,0%.

Зниження споживчих цін на 0,1–0,4% відбулося в Запорізькій, Луганській, Одеській, Київській та Кіровоградській областях, Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

На споживчому ринку області в січні цього року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,0%. Найбільше (на 7,4%) подорожчали овочі. На 2,8–0,7% зросли ціни на олію соняшникову, безалкогольні напої, молоко, фрукти, сири, макаронні вироби, свинину, хліб, яйця, сметану.

Водночас на 2,6–0,3% подешевшали риба та продукти з риби, цукор, маргарин, рис, м’ясо птиці, масло.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,7% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 2,4%.

Одяг і взуття подешевшали на 6,4%, зокрема, взуття – на 9,0%, одяг – на 4,2%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 3,7% відбулося в основному за рахунок підвищення цін на природний газ на 12,1%.

Ціни на транспорт у цілому знизилися на 1,2% через подешевшання палива та мастил на 5,0% і проїзду в залізничному пасажирському транспорті на 1,0%.

Читайте також: Зміцнення гривні: як впливає на економіку та яким буде курс у березні


Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...