Like

Вийшов друком навчальний посібник з української літератури вчительки з Калуського району

Видавництво “Дивослово” випустило у свiт методичний посiбник “Уроки української літератури для 11 класу”, автором якого є учителька Тужилівського НВК Ірина Павлів.   Посібник укладено...

Видавництво “Дивослово” випустило у свiт методичний посiбник “Уроки української літератури для 11 класу”, автором якого є учителька Тужилівського НВК Ірина Павлів.

 

Посібник укладено відповідно до календарно-тематичного планування з урахуванням змін до чинної програми з української літератури для 11-го класу, інформують “Вікна”.

За словами Ірини Павлів, запропоновані в посібнику розробки уроків дадуть змогу вчителеві цікаво провести традиційні і нетрадиційні уроки, які викличуть інтерес в учнів, спонукатимуть їх до роботи на уроці.

Види робіт, дидактичні прийоми і методи, що їх пропонує Ірина Павлів, відображають спрямованість на реалізацію особистісно зорієнтованого, компетентнісного навчання літератури. Серед них — «розкодування тексту» поезії М. Вінграновського, «читання з маркуванням» вірша Л. Костенко, аналіз персонажів роману «Маруся Чурай» в аспекті феноменального та гендерній площині, характеристика образу Григорія Многогрішного в системі «виклик — відгук», родини Сірків — із застосуванням «Колеса життя», героїв Гр. Тютюнника — за допомогою складання «денотатних графів» тощо.

Посібник допоможе вчителеві ефективно викладати українську літературу, стане в пригоді керівникам методичних об’єднань словесників, студентам філологічних факультетів університетів.

Нагадаємо, у січні цього року друком вийшли також посібники Ірини Павлів з української літератури для 6 і 7 класів

Як відомо, Ірина Павлів — лауреат районної премії імені Костянтини Малицької 2017 року. А  минулого року вчителька отримала обласну педагогічну премію імені Мирослава Стельмаховича.

Ірина Павлів працює учителем української мови та літератури Тужилівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів. За час своєї педагогічної діяльності Ірина Павлів виховала чимало призерів олімпіад і конкурсів з української мови та літератури.

У 2012 році Ірина Павлів виборола І місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «Українська мова та література». Торік за свої вагомі здобутки отримала президентську медаль «25 років незалежності України».

Читайте також: Приймають дітей від трьох років: франківці вже подали 1250 заяв в дитячі садки (відео)


Gastro If
Gastro If

Категорії
Новини
Новини
Loading...