Like

Арешт на 10 діб: Верховна Рада ухвалила законопроєкт про посилення покарань за п’яне водіння

Верховна Рада ухвалила в першому читання проєкт закону про посилення відповідальності за керування у нетверезому стані. Про це інформує МВС України.  Законопроєктом передбачено адмінарешт на...

Верховна Рада ухвалила в першому читання проєкт закону про посилення відповідальності за керування у нетверезому стані.

Про це інформує МВС України

Законопроєктом передбачено адмінарешт на 10 діб із позбавленням права керування на 3 роки за повторне керування транспортним засобом у нетверезому стані. Також збільшуються штраф за покидання місця ДТП і зменшується можливість винуватцям таких автопригод уникати відповідальності за скоєне.

Зокрема, за керування транспортним засобом у стані сп’яніння передбачається штраф 10 200 гривень (600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) з позбавленням прав на один рік. Повторне протягом року порушення потягне 20 400 (1 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на три роки або адміністративний арешт на строк 10 діб.

Якщо водій, який двічі скоїв зазначене правопорушення, скоїть його в третій раз, йому загрожує штраф 40 800 гривень (2 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян)з позбавленням прав на 10 років або арешт на 15 діб, теж з позбавленням права керування транспортними засобами.

“Ухвалення цього законопроекту сприятиме запобіганню вчинення правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, більш стриманій і виваженій поведінці водіїв на дорогах і, як наслідок, приведе до зменшення кількості ДТП”, – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Головне фото ілюстративне.

Читайте також: У Франківську зіткнулись авто та мотоцикл – є травмований. ФОТО

 

Like

Категорії
Новини
Новини
Loading...