Like

Зі Сходу в Коломию повернулися бійці 10-ї ОГШБ “Едельвейси”. ФОТО

Сьогодні, 30 липня, бійці 10 гірсько-штурмової бригади повернулись до Коломиї. Зустріти захисників прийшло немало містян. Командир Василь Зубанич привітав бійців з успішним поверненням та...

Сьогодні, 30 липня, бійці 10 гірсько-штурмової бригади повернулись до Коломиї.

Зустріти захисників прийшло немало містян. Командир Василь Зубанич привітав бійців з успішним поверненням та побажав їм міцного здоров’я та перемоги. Також привітав бійців “десятки” комісар Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковник Володимир Ярмошукінформують у військкоматі.

Василь Зубанич також повідомив, що за ротацію троє бійців не повернулись додому – Олександр Маланчук, Микола Сорочук та Олексій Капустян.

Один з бійців 109 гірсько-штурмового батальйону Сергій Канаш розповідає, що це була його перша ротація, яка тривала 8 місяців. Зізнається, було важко, втім підтримка побратимів зробила його сильнішим.

«Запам’ятались перші два тижні, нам дозволили облаштуватися і ось були сильні обстріли. Противники обстрілювали позиції з міномета калібру 82 мм. Було страшно, але поряд зі мною хлопці, які не перший день на війні, вони допомогли підготуватись до обстрілів. Ми здружилися і підтримували один одного завжди, як одна велика сім’я. В такі моменти, я не відчував, що знаходився на передній лінії»,- ділиться боєць.

Також відбулося покладання квітів в пам’ять про наших загиблих воїнів.

Опісля урочистостей, бійців нагородили почесними відзнаками.

Читайте також: Укрзалізниця відновлює курсування приміських поїздів на Франківщині


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...