Like

Обласна рада проголосувала за призначення Тараса Мельника директором Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні

Сьогодні, 31 липня, триває 36 сесія Івано-Франківської обласної ради. На ній в черговий раз розглянули питання про призначення генерального директора ОДКЛ, пише “Місто”. За...

Сьогодні, 31 липня, триває 36 сесія Івано-Франківської обласної ради.

На ній в черговий раз розглянули питання про призначення генерального директора ОДКЛ, пише “Місто”.

За трибуною виступив Володимир Дзьомбак, заступник департаменту охорони здоров’я. Він зазначив, що після того, як обласна рада не проголосувала за кандидатуру Тараса Мельника на посаду гендиректора ОДКЛ, у департаменту було два шляхи вирішення ситуації. Перший – це подати ще раз його кандидатуру на розгляд сесії або оголосити новий конкурс.

Спочатку департамент вирішив провести повторний конкурс. Проте згодом рішення скасували та знову подали кандидатуру Мельника на розгляд сесії облради.

Манолій Піцуляк, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, закликав підтримати та проголосувати за кандидатуру Мельника – переможця конкурсу.

За трибуною виступив сам Тарас Мельник, якого прийшли підтримати працівники лікарні.

У всіх відділення, якими я керував, ставали кращі показники. Через 2-3 роки наша лікарня стане однією з кращих в Україні. Я маю план розвитку відділення на 5-6 років“, – зазначив Мельник.

Медик поділився зворушливою історією та розповів, що мама дитини, яка померла у їхній лікарні від важкої хвороби, сказала, що він потрібен дітям. Після цього лікар вирішив подати свою кандидатуру на керівника.

Виступив на його підтримку від імені трудового колективу дитячий травматолог Ільїн Євген.

“Ми не відступимо до тих пір, коли нами не буде керувати людина, яка зможе добре виконувати роботу”, – наголосив лікар.

За рішення про призначення Мельника проголосували 52 депутати.

Читайте також: У Галицькій лікарні встановили новий рентген-апарат. ФОТО


Like

Категорії
Влада
Новини
Loading...