Like

Франківські газовики виділили понад 5 млн грн на опалювальний сезон

Для забезпечення безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання на Прикарпатті в опалювальний період 2014-2015 рр., що є пріоритетним завданням для ПАТ «Івано-Франківськгаз» – проведено...

Для забезпечення безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання на Прикарпатті в опалювальний період 2014-2015 рр., що є пріоритетним завданням для ПАТ «Івано-Франківськгаз» – проведено комплекс заходів на загальну суму 5,127 млн. грн. Загалом  було обстежено майже 3 тис. км газопроводів, планово замінено обладнання ГРП і ШРП та здійснено модернізацію об’єктів електрохімзахисту газопроводів від корозії.

Левову частку коштів, а це 720 тис. грн компанія виділила на заміну 4,325 тис. км газопроводів, ще 45,6 тис. грн – на капремонт. Найбільше кілометрів газопроводів було замінено в  Коломийському, Городенківському, Снятинському та Долинському районах, де чверть газових мереж є зношеними. Тут реконструкція газотранспортної системи потребує комплексного підходу, значних матеріальних ресурсів і часу,  оскільки труби прокладалися 50-60 років тому.

«Щороку наше підприємство виділяє значні кошти на комплексні заходи з підготовки до опалювального періоду, модернізацію та реконструкцію систем газопостачання нашої області. Цього року, незважаючи на зменшення доходів підприємства, у зв’язку із зниженням рівня транспортування газу на 21%, компанія виконала весь об’єм запланованих робіт, – зазначає заступник голови правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський. – Ми докладаємо максимум зусиль для удосконалення роботи системи газопостачання».

Читайте також: До Івано-Франківська завітали представники спеціальної місії ОБСЄ

Окрім того, на Прикарпатті проведено модернізацію  газорегулюючих пунктів, забезпечених телеметричною автоматизованою системою контролю стану обладнання ГРП. Досвід минулого опалювального сезону показав, що використання телеметрії дозволяє заздалегідь виявити будь-які відхилення в роботі обладнання ГРП, своєчасно відреагувати та не допустити виникнення аварійної ситуації.

Впровадження новітніх технологій  та реконструкція мереж дозволяє уникнути перебоїв у газопостачанні області та підвищити якість послуг, які надає ПАТ «Івано-Франківськгаз».

На протязі опалювального сезону компанія проводить планово-технічне обслуговування помешкань споживачів, здійснює комплексно-приладне обстеження газопроводів, з метою визначення їх технічного стану, а також постійно робить моніторинг газових мереж шляхом їх періодичного обходу.


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...