Like

Андрій Пальчевський: «Столиці потрібен мер міста, а не тільки центру Києва»

Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає, що Київська міська рада має знати побажання киян шляхом проведення референдумів на міському та районному рівнях.«Міська рада повинна...

Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає, що Київська міська рада має знати побажання киян шляхом проведення референдумів на міському та районному рівнях.
«Міська рада повинна мати зворотний зв’язок від людей. А то виходить, що владу отримали і починають грабувати протягом п’яти років. А щоб пограбувати ще – починають за півроку до виборів лавки фарбувати. Повинен бути механізм, при якому люди мають право висловити свою позицію. Перше, що повинна зробити нова київська рада – це прийняти рішення про проведення референдумів на муніципальному та районному рівні», – сказав Андрій Пальчевський.
Громадський діяч впевнений, що мер міста повинен володіти інформацією про ситуацію в кожному районі, а не тільки лише в центрі міста. Пальчевський поділився своїм наміром пожити в усіх 10 районах столиці, щоб детально з’ясувати про проблеми кожного району Києва.
«У мене заплановано поселення в 10 районах Києва. Мене цікавить не Печерський район, де я народився, а ті райони, куди складно доїхати –Борщагівка, Троєщина. Потрібно боротися з мерами центру міста. Мер повинен бути великого Києва», – заявив Пальчевський, додавши, що в Києві влада орієнтується частіше лише на центр міста, а не на всі райони.

Нагадаємо, вибори мера Києва відбудуться 25 жовтня. Успішний підприємець і громадський діяч Андрій Пальчевський на початку липня заснував партію «Перемога Пальчевського». Про висунення в мери Києва він ще не підтвердив.

Читайте також: До уваги прикарпатців: які паліативні послуги будуть безкоштовними в 2021 році


Like

Категорії
Влада
Новини
Loading...