Like

Андрій Пальчевський: “Помилка влади – слабкі і непідготовлені люди в команді”

Лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” вважає однією з головних проблем влади на сьогодні – зростання невдоволення на місцях рішеннями центральної влади, щодо посилення карантинних...

Лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” вважає однією з головних проблем влади на сьогодні – зростання невдоволення на місцях рішеннями центральної влади, щодо посилення карантинних заходів через епідемію коронавируса.

“З усіх проблем, які падають на голову сьогоднішньому керівництву, є ще найбільш серйозна – це протиріччя між столицею і провінцією. Таке протиріччя було викликано недосконалістю керівництва, коли вони почали вводити різні критерії для одних і тих же явищ в різних містах. Люди ж були незадоволені не тим, що закривали Черкаси, Луцьк і так далі, а тим, що десь не закривають міста. Тому що несправедливість не буває відносною. Вона абсолютна. І закон повинен бути єдиний для всіх”, – сказав Пальчевський.

Він вважає, що складно очікувати виконання вимог щодо посилення карантинних заходів в окремих містах, коли в центрі працюють ресторани і нічні клуби. На думку громадського діяча, однією з помилок чинної влади є непрофесійна команда.

“Маленькі дурниці призводять до катастрофічних наслідків … Перша помилка влади, про яку я говорив ще взимку – не можна людей таких слабких і непідготовлених ставити на таку серйозну задачу. І зараз ми всі за це розплачуємося”, – заявив Андрій Пальчевський.

Нагадаємо, 1 липня Андрій Пальчевський зареєстрував політичну партію “Перемога Пальчевського”. Вибори до місцевих органів влади відбудуться 25 жовтня 2020 р.

Читайте також: В Івано-Франківську відбудеться свято Першого портфелика


Like

Категорії
Політика
Новини
Loading...