Like

Революційні потрясіння нам зараз не потрібні – Андрій Пальчевський

Громадський діяч і підприємець Андрій Пальчевський проти революційних потрясінь і розгойдування ситуації в Україні. “Вважаю, що революційні потрясіння нам зараз не потрібні. Я за...

Громадський діяч і підприємець Андрій Пальчевський проти революційних потрясінь і розгойдування ситуації в Україні.

Вважаю, що революційні потрясіння нам зараз не потрібні. Я за те, щоб Президент Зеленський зробив висновки зі своїх помилок і добув свій один термін. А далі буде видно. Народ буде голосувати. Але я принципово проти розгойдування ситуації “порошенківським” чином, починаючи від людей на вулицях, до зловтішання кожному неправильному рішенню президента. Критика повинна бути. Але вона повинна бути конструктивною», – сказав Пальчевський.

Він вважає, що Президент України повинен залучити до своєї команди професіоналів з досвідом державного управління.

Не витримають наші пенсіонери чергового майдану. Нам краще дати президенту друге дихання, підвести йому інших нових людей і старих, з урахуванням їх досвіду державного управління”, – заявив Андрій Пальчевський.

За його словами, кожен президент повинен нести відповідальність за свої слова і дії.

“Корейці для мене особисто – взірець. У них президенти або в тюрмі закінчують, або падають зі скелі. Будь-яка людина, яка йде у владу, повинна розуміти, що вона сяде. На цьому Зеленський виграв вибори. Всім було наплювати на всі інші гасла. Але те, що “Весна прийде –будемо саджати” залишиться назавжди, як нереалізований комплекс українського народу”, – вважає Пальчевський.

Нагадаємо, лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” заявив, що протягом 10 тижнів буде жити по 7 днів в різних районах столиці, щоб дізнатися, як живуть кияни і ті, хто працює в Києві. Вчора, 10 серпня, Андрій Пальчевський переїхав жити в Дарницький район.


Like

Категорії
Влада
Новини
Loading...