Like

Щороку гроші на будівництво доріг розпихуються по кишенях – Андрій Пальчевський

Лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” вважає, що кошти, які щорічно виділяються на будівництво і ремонт доріг розкрадаються. “Фонд (ред. – на боротьбу з коронавірусом)...

Лідер політичної сили “Перемога Пальчевського” вважає, що кошти, які щорічно виділяються на будівництво і ремонт доріг розкрадаються.

Фонд (ред. – на боротьбу з коронавірусом) понад 100 млрд грн. розбазарили на будівництво доріг. Ми знаємо, що найбільше крадуть на будівництві доріг. Подивіться, що твориться на Одеській трасі, де дорогу ніяк не добудують вже протягом багатьох років. І щороку виділяються гроші, і щороку вони розпихуються по кишенях”, – сказав Андрій Пальчевський.

На думку громадського діяча, уряд легковажно поставився до першої хвилі коронавіруса в Україні, дозволивши продавати стратегічні запаси медичних масок за кордон.

У нас буде інший сценарій. Він буде називатися “Хвиля №2 COVID”. Головний санітарний лікар поїхав кудись і раптом в нашій країні закипіла робота. Ми чуємо, що насувається друга хвиля коронавіруса. Але півроку перша хвиля була не важлива. І Радуцькому дозволили продавати маски”, – заявив Пальчевський.

Нагадаємо, 18 червня Верховна Рада України прийняла законопроект про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік №3509, згідно з яким було дозволено використовувати кошти Фонду COVID-19 на ремонт автомобільних доріг загального користування державного, місцевого значення. 1 липня була зареєстрована політична сила “Перемога Пальчевського”.


Like

Категорії
Влада
Новини
Loading...