Like

Андрій Пальчевський про свою партію: «Це всеукраїнський рух»

Громадський діяч і підприємець Андрій Пальчевський завив про загальнонаціональний масштаб своєї політичної сили «Перемога Пальчевського», додавши, що вона має активну підтримку людей по всій...

Громадський діяч і підприємець Андрій Пальчевський завив про загальнонаціональний масштаб своєї політичної сили «Перемога Пальчевського», додавши, що вона має активну підтримку людей по всій Україні.
«Наш рух« Перемога Пальчевського »пов’язаний з перемогою в масштабах всієї України. Це всеукраїнськийполітичний рух, який дуже непогано набирає підтримку людей», – зазначив Андрій Пальчевський.

Він також закликав українців до об’єднання в лавах політичної сили «Перемога Пальчевського» по всій країні для роботи над її розвитком.
«Люди, які підтримують ідею про те, що нам необхідно сконцентруватися навколо вічних цінностей, примирити Схід і Захід країни, припинити ділити нас за мовою, за поглядами, за етносом і рухатися вперед, а не згадувати бджіл і глечики позаминулого століття, а в цей час красти в доларах і носити вишиванку, всім хлопцям сюди по всій Україні», – заявив Пальчевський.

Нагадаємо, 1 липня була зареєстрована політична сила «Перемога Пальчевського», лідером якої є Андрій Пальчевський.

Читайте також: На Івано-Франківщині запрацював новий сільгоспкооператив


Like

Категорії
Влада
Новини
Loading...