З наступного тижня в Долинській ОТГ запрацюють дитсадки

З 17 серпня дозволили відвідування закладів дошкільної освіти на території Долинської ОТГ з дотриманням протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України. Відповідне рішення прийняли...
З 17 серпня дозволили відвідування закладів дошкільної освіти на території Долинської ОТГ з дотриманням протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.

Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, пише Бліц-Інфо.

“Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.08.2020 року на території Долинського району встановлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого дозволяється робота закладів дошкільної освіти.

Враховуючи вищенаведене, за результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісія вирішила з 17.08.2020 року дозволити відвідування закладів дошкільної освіти на території Долинської ОТГ з дотриманням протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України“, – йдеться у рішенні.

Читайте також: Тисменицькі поліцейські викрили незаконний видобуток та перевезення піщано-гравійної суміші

Категорії
Життя
Новини
Loading...